Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik belekötn...

Azok az emberek, akik belekötnek a maszkot nem viselő embertársaikba, mikor fogják abbahagyni a maszk viselését?

Figyelt kérdés
Jó volna, ha csak azok szavaznának, akik már beszóltak valakinek emiatt, vagy úgy érezték, hogy szívesen beszólnának.

2020. máj. 19. 13:12
A kérdező szavazást indított:
Én már most sem hordok.
Amint a szabályok megengedik, nem hordom többet. Eddig is elsősorban a szabályok miatt hordtam.
Amint a szabályok megengedik, nem hordom többet, mert akkor tudni fogom, hogy már biztonságos nélküle.
Továbbra is hordani fogom a saját és felebarátaim egészségének megóvása érdekében. Mindaddig, amíg szükségét látom.
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Én szeretném megtartani hosszútávon szokásként, szeretem a maszkot és járványt leszámítva is több előnyét tapasztaltam.

Azt remélem, hogy mások legalább addig fogják hordani, amíg járványveszély van.

2020. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Amikor Orbán Viktor bólint egyet, hogy már nem kell hordani.
2020. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Csak a szabályok miatt kötelezően hordok maszkot. Járványveszély mindig is volt és lesz (ha nem is pont Covid-19., Eszembe sem jutott eddig sem maszkot hordani, amíg egyes helyeken kötelezővé nem tették. Ahogy lehet, el is felejtem.
2020. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem kötök bele senkibe, de zavar, hogy van, aki ott sem hord, ahol kötelező, van, aki nem tart távolságot, hanem mászik rá a másikra, tolakodik, lökdösődik, boltban, mozgólépcsőn, tömegközlekedésen. Mellesleg a korábbi vírusos időszakban is zavart, ha rám köhögtek, csak eddig nem volt benne a köztudatban a maszkhasználat, pedig lehet, hogy nem ártana, ha azok, akik elkapnak valami cseppfertőzéssel terjedő nyavalyát, ezután is hordanának, amikor épp betegek. Nekem textil maszkok vannak, fogom hordani, ha megbetegszem, és emberek közé kell mennem.
2020. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

#4

Én évek óta mondogatom, hogy kár hogy nálunk nem szokás maszkot húzni, legalább ha beteg valaki és emberek közé megy. Reménykedek hogy most szokássá válik.

2020. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A kérdést provokatívnak szántam, érdekes, hogy senki nem vette magára.

Fogadni mernék, hogy egy hónapon belül szinte teljesen eltűnik a maszk az utcákról. Azt mondom százból 1-2 fogja hordani. Az itt kommentelők/szavazók sem fogják hordani.

2020. máj. 19. 16:25
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

"Az itt kommentelők/szavazók sem fogják hordani."


Ahogy gondolod, én nem azért fizettem textil maszkért, hogy aztán a kukába dobjam. :-D Sőt, épp most akarok sportoláshoz alkalmas, szűrős, de az intenzívebb légzést nem akadályozó maszkot venni. :-)

2020. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Amikor lement a második hulláma is ennek a szarnak.
2020. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem az a bajom, hogfy valaki nem hordja.


A bajom azzal van, hogy az emberek 90%-a simán krákog bele a másik pofájába, tüsszög, köhög össze vissza. Eddigi betegségeim 90%-át buszon, villamoson, tömött helyeken szedtem össze.

2020. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Aki lepontozta az #5-ös válaszom, az ennyire szeret ő maga beteg lenni, vagy ennyire pozitívnak tartja hogy amúgy minden egyes évben meghal egy csomó ember valami blőd fertőző betegségben? Tényleg érdekel, köszi ha valaki válaszol.
2020. máj. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!