Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Távolságtartóak lennétek...

Távolságtartóak lennétek valakivel egy közegben akitől furcsa dolgokat láttatok már az utcán, esetleg hallottatok róla valamit?

Figyelt kérdés
Pl. egy munkatárs aki munkahelyen amúgy teljesen normálisnak tűnik, de beszélnek róla dolgokat hogy pl. látták már hogy követ valakit az utcán vagy hogy dührohamai vannak az utcán, ilyeneket. Esetleg ti magatok láttatok tőle ilyent. Távolságtartóak lennétek emiatt vagy nem foglalkoznátok ilyen pletykákkal?
2022. szept. 7. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szemétség ha nem, én az lennék. Persze mindenkiről lehet mondani bármit a háta mögött, aztán vagy igaz vagy nem, de jobb megtartani a távolságot, amíg jobban meg nem ismeri az ember, főleg ha látja rajta hogy tényleg ilyen lehet.
2022. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Addig, amíg a saját bőrömön nem tapasztalja az ember ezeket a dolgokat, addig én nem lennék távolságtartó. Ha már magam is látom a dolgot, akkor igen.
2022. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a saját szememmel látom, tisztán, félreérthetetlenül, akkor fenntartásokkal kezelném. A pletykákra soha nem adok, mindenki azt mond, amit akar.
2022. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mik azok a furcsaságok. A leírt esetekben igen, távolságot tartanék. Volt is ilyen kolléga, dühkitörési problémái voltak, mivel egy egységben dolgozik, "lájtosabb" verzióban meg is kaptam (puffog, vicsorog, teátrálisan sóhajtozik, ökölbe van a keze, feszülnek a nyakán, ha egy nála magasabb pozícióban levő ember nem tud AZONNAL segíteni neki valami piszlicsáré dologban, ami nem sürgős).
2022. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pletykával semmiképp sem foglalkoznék. ha ilyen dolgokat is csinál az nem rám tartozik, emberként kezelem amennyire lehet amíg nekem nem pattog valami ilyesmivel, aztán ennyi
2022. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!