Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon látom még valaha ezt a...

Vajon látom még valaha ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Mentem találkozni egy ismerősömmel és végig mentem egy ilyen "park" szerűségen. Az egyik padon ült egy lány, nagyon furinak tűnt, egy kiscica volt az ölében. Nagyon fura volt az öltözete is meg minden. Nagyon depisnek tűnt, látszott rajta hogy nincs jól és annyira látszott a tekintetén is. Szeretnék odamenni hozzá, barátkozni. Hogy láthatnám újra? Úgy tűnt a közelben lakik de én sokat járok ki minden nap arrafelé és most láttam őt először. Bár nem figyelem annyira az embereket de ja.. ez feltűnt.

2022. júl. 29. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha környékbeli akkor előfordulhat, hogy találkozol még vele, próbálj meg sűrűbben a parkba menni vagy több időt eltölteni ott, ahol találkoztál vele
2022. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem valószínű. Elszalasztottad. Ilyenkor nyitottnak kell lenni és odamenni
2022. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már ha ott lakik, és nem csak arra járt mert ha ez van csak kicsit valószinü hogy látom még.
2022. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Járj arra gyakrabban, hátha fog még kint ülni, és próbálj meg dumálni vele.
2022. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon siettem, másképp leültem volna mellé de már bánom hogy nem inkább a találkozómat hanyagoltam és mentem oda inkább
2022. júl. 29. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a nagyon szeplős lányt szeretném megtalálni, akinek még a feneke is szeplős.
2022. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!