Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai napon elbocsájtottak az...

A mai napon elbocsájtottak az állásomból,határozatlan szerződésem volt.A közös megegyezésű munkaviszony megszűnést nem írtam alá. Ilyen esetben elmehetek táppénzre? Köteles kifizetni a volt munkáltatóm?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 09:49
 1/3 anonim válasza:
30%
Én pont akkor kerültem karanténban, mikor felmondásra akartak ösztönözni erőszakkal. Évekig bizonyítani azt, hogy rendesen dolgozol, minden körülményt és jelzőt elfogadsz, teljesen mindegy az, hogy mit takar ez, aztán semmi jót nem hoz számodra, aztán téged akarnak kirúgni, végkielégítésről megfeledkezni, nem csoda, ha egy ismeretlen ember is őszinte részvétet kíván, mikor elmondod, hogy hol dolgozol.
2022. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Táppénzre csak akkor mehetsz ha beteg vagy, nem akkor, ha egy felmondást akarsz megúszni vagy kibacni a munkáltatóddal.
2022. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi történt végül, kérdező?
2022. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!