Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pizzaszakacs vagy pultos-diszp...

Pizzaszakacs vagy pultos-diszpecser munkakor munka valo nekem ha nem szeretek csapatban dolgozni?

Figyelt kérdés

1. A pizzaszakacs csak megcsinalja a pizzakat, nem stresszel, nem kell csapatban dolgoznia

2. A pultos-diszpecser, felveszi a rendeleseket online, szemelyesen, telefonon, a konyhara leadja oket, osszekesziti hogy minden etel meglegyen, cimeket ír, cimeket rak ossze, futarokkal egyeztet, a kiszallitast intezi. Kasszat kezel, takarit, vendegekkel foglalkozik..

Ebben van tapasztalatom, de nem akarok tovabb ilyen szinten iranyitani es az etterem esze lenni

A pizzaszakacs tenyleg csak a pizzakat csinalja, dobozba teszi es ennyi, viszont ott a konyhasokkal kell joban lenni egy kicsit, ami szinten nehez nekem.

Melyiket valasszam?


2022. szept. 7. 21:54
A kérdező szavazást indított:
1
2
7 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyest mert őket megismered megszokod, diszpecserkent bármilyen helyzetbe kerulhetsz
2022. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor igazan egyik se. Olyan h pizza szakacs nem letezik marmint csak betanitott melo vagy egy rendes szakacs vegzi. Am attol fugg milyen helyre mesz.. van ahol tobben pizzaznak meg pultoznak es ott is csapatmunka van
2022. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nehez diszpecsernek lenni

A pizzaszakacsnak csak egy dolga van

Nem is gondolkozok tovabb ezen

2022. szept. 7. 22:00
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Van olyan hogy pizzaszakacs, es az csak a pizzat csinalja. Sok helyen dolgoztam mar
2022. szept. 7. 22:01
 5/9 A kérdező kommentje:
A tobbi dolgot a konyhai kisegitok csinaljak
2022. szept. 7. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

"pizzaszakacs tenyleg csak a pizzakat csinalja, dobozba teszi es ennyi"


Persze, amikor 45 fokban a kemencék mellett hajtani kell, mint állat mert 25 rendelés van a falon amiből sok egy orbitális nagy baromság, mert fele ilyen meg fele olyan, hol pár extra hol nem. Figyelni kell arra, hogy mindig legyen minden, ha nagyobb a hely akkor folyamatos kommunikáció a munkatárssal, hogy ez kell az kell, ez az amaz mennyi idő még. Nagyon pörög az egész nap.


Ha nem szeretsz csapatban dolgozni akkor neked nem való ez sem. Valamivel talán kevesebb kommunikáció, mint a pultos, de érted.. Ez sem csak arról szól, hogy te kényelmesen sütsz, mintha otthon lennél.

2022. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy kenyelmesen ul, azt mondtam a pizza keszites a dolga, semmi mas. A kommunikacio meg mindenhol alap dolog
2022. szept. 7. 22:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Tenyleg a kemence mellett kell dolgozni de semmi az a diszpecserhez kepest
2022. szept. 7. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Enis pizzazzam par helyen, de rendes szakacs vagyok, azt jobban szeretem. Volt ahol egyedul, volt ahol tobben nyomtuk. Nagy forgalmu helyen a folyamatokat is felosztjak. Pl valaki csak tesztazik
2022. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!