Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket milyen gyakran csikizt...

Titeket milyen gyakran csikiztek gyerekként(vagy most)? Illetve milyen helyzetekből lett csikizés?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategória de talán ez a illik a legjobban a kérdéshez. Ha családtag csikizett az is egyfajta családi kapcsolat.

2022. szept. 7. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Felnőttként sajnos nem lehet bárkivel csinálni mert félreértik


Mikor kicsik voltunk addig csináltuk, amíg a másik már alig kapott levegőt a röhögéstől. Jó volt 🙂

2022. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Gyűlölöm, ha csiklandoznak, gyerekként is utáltam.
2022. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Engem nagyon sokat csikiztek gyerekkoromban, főleg az apukám. Mindenki azt hitte hogy élvezem, mert ugye kacagtam közbe, de szó szerint szenvedtem közbe, nagyon utáltam, ahogy most is.
2022. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Csikifétises.


aki megcsikiz, azt megrúgom. Pont. Neki fog fájni, nem nekem.

2022. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Anyukám nővérének a férje állandóan csikizett gyerekkoromban.
2022. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Utalom ha csikiznek. Kiutom ha nem all le
2022. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesómat idegesítettem, hogy az ujjammal megszúrtam az oldalát, erre ő mindig szaladni kezdett utánam, hogy bosszúból szétcsikizzen.
2022. szept. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
55%
Én személy szerint nem vagyok csikis. De ismerőseim elmondása szerint rohadt idegesítő, ha valaki ezzel jön!
2022. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokszor csikiztek gyerekként... aztán még hozzá is mondták hogy csikimaki... csikimaki...

Marhajó volt mondhatom

2022. szept. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Osztálytársaim csikiztek. Kb én voltam a legkisebb, bírtak velem, illetve nem bírtam ellenük. Jót szórakoztunk, nem gonoszságból csinálták. De nagyon nehéz volt tűrni. ... :))
2023. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!