Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szoktatok kisebb korodban...

Szoktatok kisebb korodban játszani csikizős "önfegyelem játékot"?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Undorító dolog csikizni a másikat. Nem vicces, nem jó
2021. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Csiklandozásba konkrétan bele lehet halni. Szóval egyértelműen: NEM.
2021. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ez egy nagyon idegesítő játék.
2021. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Azt hogy kell? Mitől önfegyelem?
2021. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az egyikőtök megpróbálja úgy csikizni a másikat, hogy épphogy ki tudja bírni. A másik pedig minél tovább megpróbálja kibírni. Utána csere. Lehet mindenféle rekordokat felállítani stb.
2021. nov. 3. 13:21
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Igen, volt, hogy játszottunk. Nem sokáig. Engem konkrétan ki lehetett kergetni vele a világból, mert csiklandós voltam, ráadásul erősen csiklandozott a bátyám. Röhögsz is kínodban, de baromira fáj is.

Nekem nem vicces játék és egyáltalán nem erről szól az önfegyelem.

Volt egy barátom, akit hiába csiklandoztál bárhol, meg se rezzent, mert eleve nem volt csiklandós.

Egyáltalán nem az önfegyelemről szól. Valaki írta, hogy akár bele is lehet halni. Rohadtul igaza van. Köszi, soha többet.

2021. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Én velem játszott annak ilyet nagyapám és semmi bajom nem lett jót nevetünk.

Néha lányommal is játszunk.ilyet és még él .

2021. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Ameddig csak játék, addig bajotok nem lesz belőle. Amikor már halálos meg ilyenek az már kínzás, nem játék, de azt azért érezni. Egy kis csiklandozás feldobja az embert, jó érzés néha nevetni, akár így a semmin is.
2021. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
A hét fogásra gondolsz?
2021. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon csiklandós vagyok, szó szerint egy derék megérintése csikizni tud sokszor, és ugrom el.

Gyerekként engem is csiklandoztak szeretetből, nevettem is, de azért sikítottam teljes torokból, hogy hagyják abba :D

2021. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!