Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj ha egy lánynak nem...

Az baj ha egy lánynak nem lapos a hasa?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat eszem és ez kezd meglátszani. Fogok tenni ellene, de érdekelne a vélemény.
2022. szept. 8. 00:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Kis felesleg sosem gond, csak nagyon elhízott ne legyen a jány. 28F
2022. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hogy baj.
2022. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Katona Dius ***** válasza:
Szerintem teljesen oké,ha valaki nem csont és bőr. Par plusz kiló nem vészes. Van az egészségtelenül kövér,engem látványra az sem zavar,max az egészsége miatt aggodom,ha olyan kapcsolatban vagyunk,hogy barát,csaladtag.
2022. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Arra gondolsz, amikor a szerveid miatt nem lapos a hasad, amivel rengeteg pasinak baja van?
2022. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

Nálam az a baj,ha lapos.

Elfekszik,bordái kint vannak.

Olyan hozzáérni,mint egy behorpadt lemezhez.

Legyen egy kis pocakja nyugodtan.

2022. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Dehogy baj, az lenne a baj, ha lapos lenne. Ha lapos lenne, akkor hol férnének el a szerveid?
2022. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem csak a szerveim végett nem lapos, hanem amúgy sem az. Tehát van rajta zsír. De nem csak ott. Tehát arányos vagyok így is.
2022. szept. 8. 19:29
 18/19 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

Legtöbb nőnek van zsír a hasán, eleve úgy van kitalálva a testünk, hogy védjük a reprodukciós szerveinket egy plusz zsírréteggel.

Nőknél amúgy is magasabb az egészséges zsírmennyiség, nagyon sok nő csak egészségtelen módon tud fenntartani alacsony testzsírszázalékot, pl. versenysportolóknál gyakran a menstruáció is elmarad ilyenkor, ami ugye nem az egészségesség jele.

2022. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem baj. Egy kis pocak tud cuki lenni.
2022. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!