Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy van minden lánynak lapos...

Hogy van minden lánynak lapos hasa?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam unalmas perceimben hogy a legtöbb lánynak hogy az istenben van lapos hasa úgy hogy nem dietaznak nem csinálnak semmit, esznek csokit ugyanúgy stb?

Nekem sajnos világ életemben nem volt lapos hasam, valami pici poci mindig is volt. És egyszerűen mindenhol ez jön velem szembe hogy mondhatni a legtöbb csajnak lapos a hasad pedig nem is tesz érte.

De hooogggyyy?! :))))

Más is szokott ezen agyalni?



2022. máj. 6. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nincs minden lánynak lapos hasa, és ha nem élsz velük szorosan és bizalmi kapcsolatban együtt, az sem jelenthető ki hogy ne tennének érte. A torz testkép elvárások miatt sokan koplalnak vagy akár hánytatják vagy hashajtózzák magukat, egyiket sem a nagy közönség előtt végzik.
2022. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ebben az a legnagyobb baj, hogy kényszeresen ezen agyalsz, holott lehet, hogy igazából pont így vagy csinos, vonzó, szemrevaló.

Kedves divatcégek, modellek, és úgy általában a női nem nyomorhozói, takarodjatok a francba.

2022. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Amíg a suli és dogák miatt stresszeltem folyamatosan nekem is lapos volt. Most hogy nyugisabb az életem meg találtam olyan ruhákat amik nem feszülősek csak pont annyira követik lazán a test vonalait hogy elfedjék az előző napi dupla bacon burgert.
2022. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

gebék

koplalnak azok hidd el :D

2022. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Általában nem esznek, a reggeli előtt mindenkinek laposabb.
2022. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem genetikailag lapos, nem vagyok hízós fajta. Hetente járok floorballozni, de az a hasamra nincs igazán hatással.

Sokaknak szimplán genetika. Amúgy én inkabb nagyobb hasúakat látok és elhízottakat.

2022. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Én a gimiben évekig hashajtót szedtem, senki nem tudta, csak azt látták hogy eszek.


Különben ez is olyan mint a piros autó. Ha azt gondolod hogy tele van az ország piros autóval akkor tényleg az fog mindig szembejönni veled (mert a sok autó közül csak azt veszed észre ).

2022. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol élsz de amit én látok az utcán, főleg mióta divat a crop top, hát elég kevés lánynak van lapos hasa, sőt. Mára tinik közt is sok olyan vastag, hogy csak nézek. Egyébként az állandóan lapos has nem is normális, evés után egy picit mindenkinek nagyobb a hasa, még a 45 kilós lányoknak is. Van, akinek eleve gyengébb a hasizma, ezen edzés segít, van akinek ételintolerancia miatt a puffadás okoz nagyobb hasat, azt nyilván kezelni kell.
2022. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze nyilván jönnek velem ducibb hölgyek is, de még mindig többségében látok vékony lányokat. :)

Az a baj sok férfi azt is elvárja hogy ugyanúgy nézz ki 35 évesen mint 18 évesen.. mármint azt akarják hogy legyen a hasad lapos, feszes legyel itt ott.

A párom szokott néha velemenyt kinyilvánítani hogy "hu hogy néz ki ez a nő, pedig ha láttad volna 26 27 évesen milyen jól nézett ki"

És egyebekent az én szememmel nincs baj azzal a nővel, szült 2 gyereket, természetes hogy picit maradt hasa, meg testesebb maradt, de még így is elég vonzónak néz ki.

2022. máj. 7. 12:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Genetika. Én is azok közé tartozok, akik nem sportolnak semmit és nem esznek túl egészségesen, mégis világ életemben lapos volt a hasam.


Plusz mostanában szinte mindeki magasderekú nadrágban jár, ami has szempontjából többnyire előnyösen mutat mindenkin.

2022. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!