Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy heverjem azt ki, hogy...

Hogy heverjem azt ki, hogy autóbalesetet szenvedtem?

Figyelt kérdés

Sok rossz dolog történt már velem idén, de ez is eléggé az. Soha nem történt még hasonló sem velem. Egésznap ez jár a fejemben, nem tudok másra gondolni, és egésznap sírógörcsöm van. Nem tudok enni, aludni, csak fekszem, riogatnak ezek a képek, és nincs kedvem semmihez. Barátaim nem nagyon vannak, egy régi kollégám hívott ma, neki meséltem mi történt, meg egy haverom van, aki a balesetnél is mellettem ült az autóban, vele beszélek. Meg édesanyàm van mellettem, de ő sem tud velem mit kezdeni.

Más nincs.

Tényleg úgy érzem magam, mint akiből kiszállt minden erő, és minden életkedv. Legszívesebben csak sírnék egésznap, és feküdnék. Mondjuk ezt is csinálom.

Akinek volt más hasonló gondja az mikor làbalt ki ebből? Mi segített neki?

Hülyeségek nem érdekelnek, beszólások sem, aki csak undorító kommentet tud ide hányni az menjen is arrébb, mert az ilyen "emberek" nélkül is megvagyok!


2022. szept. 8. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt,tavaly decemberben.Nem történt komoly dolog,zúzódásaim lettek.Kellett kb egy hónap mire összeszedtem magam.
2022. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez PTDS. Érdemes lenne beszélned egy szakemberrel.
2022. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust. Egyértelmeűn segítség kell, hogy biztonságban fel tudd dolgozni a téged ért traumát.
2022. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 2019 nyarán volt. Anyám 60+ évesen a fejébe vette, hogy kivisz engem autóval Németbe egyedül 12 órát levezetve. Megbíztam benne. Elaludt a volánnál az A3-as autópályán és beleszálltunk egy BMW hátuljába. Még jó, hogy nem mentünk túl gyorsan. De ezt az életbe nem is fogom neki lenyelni, hogy ennyi idősen ennyire felelőtlen és meggondolatlan f*sz volt.
2022. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetek konkrétan? Szombathelyen történt a baleset? (Írásmód és leírás alapján el tudok képzelni egy személyt, aki múltkor balesetet okozott (de önhibáján kívül)és nagyon megrázta. Pedig a rendőr is mondta ugye, hogy elkerülhetetlen volt.)
2022. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen depis, de én apu halála miatt. Nekem az idő segített lassan.
2022. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6, nekem is azzal kezdődött az évem, hogy apum elhunyt, aztán folytatódott sok sok rosszal, és a napokban most ezzel, amiről kiírtam a kérdést.

Sajnálom a Te esetedet is! Àtérzem...

5, nem, nem ott történt. Soha nem voltam még arra. Az én esetem elkerülhető lett volna teljesen.

Akik írtak köszönöm! Ha valaki úgy gondolja még írhat nyugodtan.

2022. szept. 8. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hivatásos, profi sofőrök, autó versenyzők is baleseteznek a pályán és azon kívül. Bárkivel előfordulhat, volt hogy a mentő, tűzoltó, rendőr balesetezett nem egyszer.
2022. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy dokihoz. Rólam 2010-ben úgy vágták le a sprintert( nem saját hibás buli volt),de aznap este már röhögve meséltem a nővéreknek a kórházban.
2022. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!