Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szenvedtetek már autóbalesetet...

Szenvedtetek már autóbalesetet? Milyen autóval vagy más járművel?

Figyelt kérdés

Ti okoztátok, vagy a másik jármű? Ti vezettetek, vagy csak benne vagy rajta ültetek?

Esetleg gyalogosként történt veletel ilyesmi?

A nemetek nem fontos, de kort írjatok, ha nem titok! :)



2015. ápr. 12. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt, de nem is tervezem. 21/f. D: Már majdnem elküldtem, amikor eszembe jutott egy koccanás. Apám kikanyarodott egy autó elé, mert tilosban állók miatt nem lehetett belátni és belénk jöttek kanyarodás közben. Eléggé megijedtem, kis szaros voltam kb. 14 éves. Fő útra kanyarodtunk. :D
2015. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 SándorÚr ***** válasza:
26%
ez így túl sok kérdés.
2015. ápr. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

1- igen

2- én régi swift, a másik fél renault

3- ő okozta (elém fordult)

4- én vezettem

5- gyalogosként és gyalogosokkal nem volt semmi esetem

6- hím nemű vagyok :)

2015. ápr. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5 balesetem volt, az utolsó óta eladtam a kocsim, és nem vezetek már.
2015. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Koccanások, de mindig a vétlen autóban ültem. Kivéve amikor egy jeges hegyi úton lekoccoltam a szalagkorlátot - bár lassan mentem és már úgy 30 kanyart abszolváltam, a fizika csak megtréfált a hegyi szakasz vége felé.
2015. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
milyen információt szűrsz le a válaszokból?
2015. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyszer elütött egy busz biciklivel. Hátulról nekem jött. Ez számít?

Egyszer meg hátulról belénk jöttek. Én vezettem Skoda Octvia a másik meg ha jól emlékszem valamilyen Seat volt. Zebránál álltam ő meg nem csak jött. Éppenhogy csak megnyomta a kocsi hátulját.

F 36

2015. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Volt sajnos jelenleg emiatt gipsben van a kezem...motorbaleset a síkos úton elcsúsztam és jött az oszlop...16/F:)
2015. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Beviz Elek ***** válasza:

Friss jogsival Erdélyben megcsúsztam télen. Csak foltokban fagyott le az út,váratlanul ért.

Egyszer 26 óra folyamatos munka után jobban siettem haza a kelleténél, lepillantittam a műszerfalra, addigra mindenki állt már.

Ezeket gyorsan megcsináltam friss jogsival, azóta egy karcolást sem okoztam semmivel,pedig sokat, sokféle járművel,sok országban vezetek.


Egy alkalommal a piros lámpánál elkezdett tolatni egy autó, rossz sávba sorolt. Gondoltam tükröket nézi, biztos megáll. Nem tette, de tényleg lassú volt, ki sem szálltam megnézni. Nem új kocsi,semmi baja nem lett egy esetleges nyomódástól

2015. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Beviz Elek ***** válasza:
Ja... meg a fönököm teherautóval lebontotta a kocsim elejét. A sarkára rátolatott, amikor előre gurult, akkor egy részét magával vitte
2015. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!