Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem engedi normálisan feltenni...

Nem engedi normálisan feltenni a kérdést, ezért szerencsétlenkedem?

Figyelt kérdés

Neked szólt már be koldus, mert nem adtál neki pénzt? Mit?

Bocs a fenti hülyeségért, de rámszólt a rendszer, hogy ne csevegjek.



2022. szept. 8. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tőlem mindig olyan kér aki nem koldus, normálisan fel vannak öltözve élet erősek. Igen ezek idegesek lesznek ha nem kapnak. Elátkoznak. Vagy pénzt kér vagy el akar adni valamit. Múltkor pl övet akartak nekem eladni. Én koldussal nem szoktam találkozni ebben a vidéki városban.
2022. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan történt, hogy a megállóban a cigányasszony a nyakamon volt, és még mennyit vártam a jó villamosig... Tukmálni akarta rám az ágyneműhuzat rongyait, szép, új, miazanyámkínja. Mondja, adjak 100 forintot, csak 100 forintot, vagy amennyim van, amennyit szeretnék adni. Hát a nemlétező faxom tele volt belőle, szóval nesze neki, adtam kb 120 vagy 200 forintot, hadd örüljön. Kezembe nyomja azt a xart, aztán jön azzal, hogy ő a kezembe nyomott fo*ért még adjak ezret. Visszanyomtam a kezébe az a rongyot, aztán felugrottam az éppen érkező villamosra, nem is arra ment, ahova én akartam, de megért annyit a villamosváltás. Pofám leszakadt, amit ott művelt az a nő.
2022. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szóltak be, de kollégám mindig felajánlja, hogy bemegy a boltba ennivalóért és erre mindig felháborodnak. Ennyit erről.
2022. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Szoktam koldulni, megéri. Van mikor napi 10-12 ezreket is megkeresek, ha hajléktalannak adom ki magam. Kikell rakni egy táblát, valami kreatív szöveg, és ennyi. Amúgy nem szólok be senkinek, ha nem akkor nem
2022. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok. Én egy negyvenes, kövér szerény nő vagyok kinézetileg. Ebből arra következtetnek, hogy hülye is. Volt olyan huszas éveiben járó cigánypecsenye, aki a Moszkván odajött hozzám, miközben vártam valakit, aztán elkezdte, hogy milyen szép vagyok. Még ő sértődött meg, mikor mondtam neki, hogy oké, lépjünk túl a bevezetésen, mit szeretne. Tisztára meg volt sértődve, hogy nem értékeltem a "kedvességét". Ja, és persze, pénzt akart.

Most meg a buszmegben előadja magát, persze cigánykerék ez is, huszas éveiben jár, keze-lába ép, hogy ő milyen rosszul van. Mondom, akkor ne hozzám forduljon. Erre persze mindjárt jobban lett. Fényezte magát egy darabig, ő nem koldus, nem iszik, nem kábszizik, kislányát elvették tőle, stb. Persze ő is penzt kért. Kulturáltan mondtam neki, hogy nem tudok adni. Erre ilyen nagy fensőbbségesen beszólt nekem. Nem szoktam, de most visszaszoltam.

Egyszerűen nem értem, miért gondolják, hogy neked kötelességed adni.

2022. szept. 8. 23:28
 6/15 A kérdező kommentje:
4es,fiatal vagy? Miket szoktál kiírni? Én is van, hogy adok, de én fiatalnak soha, csak idősebbnek, betegnek, aki nem tud dolgozni.
2022. szept. 8. 23:32
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

24

Pl kiírom, hogy anyám apám meghalt, segítsenek. Vagy, hogy beteg a kutyám és adjanak pénzt

2022. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De kis köcsög vagy😂, ha ilyen bánatos arcod van, ezzel engem is levennél.😂
2022. szept. 8. 23:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem egyszer a Kelenföldi pályaudvar aluljárójában szólított le egy fiatalember, akin még valami olyanforma fényvisszaverő mellény is volt, mint aki a BKV nevében igazítja útba az embereket. Akkoriban voltak ott ilyen emberkék, ui. nem sokkal előtte kezdték a vonatjegyet az aluljáróban árusítani a felszíni állomásépület helyett, meg raktak ki MÁV- és BKV-jegyautomatákat, ez is újdonság volt. És persze a metróhoz való lejutást is akkor tanulta mindenki.


Szóval a fickó úgy tett, mintha engem akarna segíteni, mikor mondtam, hogy BKV-gyűjtőjegyet akarok venni. Helyettem nyomkodta a gombokat, sőt ő szedte ki a jegyeket a kezébe. Aztán kért pénzt. Én viszont bankkártyával fizettem, és jobb híján azt nyögtem neki, hogy nincs nálam készpénz, csak bankkártya. Hát ettől végre leszállt rólam.

2022. szept. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A Keletiben sántikált felém egy idősödő fickó nagy, bánatos kutyaszemekkel, hogy pénzt kunyeráljon, mondtam, hogy nincs (tényleg nem volt nálam, nem, mintha számítana), erre levedlette az álcáját, és elkezdett üvölteni, hogy "Nem?! Majd Jézus előtt állva meglakolsz!!"

Épp mellettünk sétafikált el egy biztonsági őr, gyorsan utána is rohant :D

2022. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!