Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irritálnak ennyire a...

Miért irritálnak ennyire a szerencsétlenkedő, zárkózott emberek?

Figyelt kérdés

Nek az introvertáltakról beszélek, velük semmi bajom. Hanem azokról az emberekről, akik menhelyi kutya módjára viselkednek a szociális életben és hiába pátyolgatod őket, minden lehetőségüket elrontják, minden közeledést visszautasítanak, mindenhonnan elmenekülnek és mindent túlagyalnak, mégis levakarhatatlanok és vágynak a közösségi életre, de ezt mindig utólag tudod meg, mikor hazamentek és előtte úgy viselkedtek veled, mint rgy ignoráns szar. Egyszerűen felbosszant, ahogy balfszkodnak, ahogy van ezer lehetőségük bekerülni egy közösségbe és normálisan viselkedni, ehelyett szétcringelik meg elszarják az egészet a szociálisan kínos viselkedésükkel.


Hiába vagy kedves velük, hiába karolod fel őket, folyamatosan csak stresszelni tudnak meg nyávogni, meg minden szarra rápörögni és túlagyalni azt. Nem tudsz nekik kedveskedni, mert egy dicséretet nem képesek megfelelően fogadni, egyszerűen ahhoz is túl félénkek, hogy kedvesek legyenek azokkal, akik velük is kedvesek.


Kérdezed őket, aztán tök bunkón egy szóban válaszolnak, látszik rajtuk, hogy rohadtul nem akarnak ott lenni veled, de mégis követnek, mint az árnyék, ha valahova mész... És én nem vagyok egy extrovertált, de egyszerűen irritál, hogy utána meg sírnak ezek az emberek, hogy senki sem kíváncsi rájuk.


De könyörgöm, semmi hála nen szorult beléjük, semmi kedvesség, folyamatosan mindent visszautasítanak és mindennek ellenállnak, közben meg mindent kicsavarnak és mindenen görcsölnek. És ez egy ördögi kör.


2020. márc. 17. 13:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
42%

"Hiába vagy kedves velük, hiába karolod fel őket, folyamatosan csak stresszelni tudnak meg nyávogni, meg minden szarra rápörögni és túlagyalni azt. Nem tudsz nekik kedveskedni, mert egy dicséretet nem képesek megfelelően fogadni, egyszerűen ahhoz is túl félénkek, hogy kedvesek legyenek azokkal, akik velük is kedvesek."


Én is ilyen vagyok. Iritállak?

2020. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted hogy elkerülöd őket. Ahogy nézem neked is vannak hibáid, más is elvisel téged csak nem neked mondja.
2020. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Megtehetem, hogy elkerüljem őket, csak utána meg megy a hiszti a négy fal között, hogy milyen szemét és kirekesztő a világ... Én esküszöm eleinte sajnálom ezeket és próbálok segíteni, de rohadtul hálátlan feladat.


Ha nem akarnának másoktól semmit, mint az introvertáltak és mikor mégis, akkor tudnának normálisak lenni, mint az introvertáltak, akkor nem lenne velük bajom. De nekik konkrétan fáj, ha valaki jól érzi magát, közben meg mikor bele akarnák vinni abba, amire féltékeny, elbssza.

2020. márc. 17. 13:22
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem kérik ne segíts. Akkor ae ha kérik. Probléma megoldva. Az hogy a 4 fal között mit csinál az az ődóga.
2020. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert nincs empátiád, így számodra elképzelhetetlen, hogy a sajátodtól különböző szemszög is létezik. Ami elsőre eszedbe jut, azt rögtön elfogadod abszolút igazságnak.
2020. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezeknek nem empátia kell, különben csak továbbra is ülnek a langyos szarban és azt hiszik, hogy nekik van igazuk és ők a felsőbbrendű különlegességek, akiket a csúnya társadalom kirekeszt.
2020. márc. 17. 13:36
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Azért irritálnak téged, mert úgy látom, valami nem túl nemes szándékodhoz mégsem bizonyultak megfelelő célpontnak. Mi lenne, ha nem akarnál a megmentőjük, felkarolójuk hamis szerepében tündökölni,hanem inkább békén hagynád őket?

Arra az egyre nem találok csupánmagyarázatot, miért követnek árnyékként? Én nem mennék utánad.

2020. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát ne haragudj, de nem tudom elképzelni, hogy egy felnőtt ember követ valakit úgy, hogy nem is akar vele barátkozni.

Ha van ilyen, akkor viszont nem a te "segítséged" kell neki.

Különben vannak emberek, akik szeretnének barátkozni, de nehezebben tudnak megbízni az emberekben, mert képmutatóak.

Itt vagy például te, előadod magad a "szerencsétlenek" védőszentjének, aztán ilyeneket gondolsz másokról, akiknek te segíteni akarsz.

Amúgy, lehet veled van a gond, ha tényleg elutasítóak veled mások.

Ok nélkül senki sem flegmázik a másikkal, lehet túl tenyerébemászó vagy, ezt sokan utálják.

2020. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

" hiába pátyolgatod őket, minden lehetőségüket elrontják, minden közeledést visszautasítanak, mindenhonnan elmenekülnek és mindent túlagyalnak, mégis levakarhatatlanok és vágynak a közösségi életre, de ezt mindig utólag tudod meg, mikor hazamentek és előtte úgy viselkedtek veled, mint rgy ignoráns szar."


Ezt fejtsd már ki hogy érted. Levakarhatatlan, vágyik a társaságra, de közben meg visszautasító, és nem válaszol? Nehéz elképzelni, hogy valaki vágyik pl a te társaságodra, esetleg követ is, közben meg ignorál téged (???).


" bunkón egy szóban válaszolnak, látszik rajtuk, hogy rohadtul nem akarnak ott lenni veled, de mégis követnek, mint az árnyék, ha valahova mész"


De ha nem bírnak téged, akkor miért keresik folyton a társaságod?

2020. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen, ezek a személyek utalhatnak nárcisztikus jellemre is.
2020. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!