Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan emésszem meg?

Hogyan emésszem meg?

Figyelt kérdés
Tavaly jelentkeztem 24 évesen osztatlan tanárira, biosz-töri szakra. Sajnos a töri nagyon nem ment, így újból felvételiztem biosz-etika szakra. Nagyon bánt, s teljesen magam alatt vagyok, hogy így hosszabb lesz a képzés, s hogy nem jött össze az eredeti terv.
2022. szept. 10. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
A biosz szakon nézz utána "emésztés" címszónál.
2022. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ilyenek miatt. Én megcsináltam egy 5 éves egyetemet, utána mivel addig nem derült ki, hogy kb élettelen a szak (túl jó volt a szak marketingje), ezért egy másik 3,5 éves egyetemet is elvegeztem. Most 30 évesen pedig egy 2 éves sima szakképzés előtt állok,mert végül a másik szak sem jött be. El tudtam vele helyezkedni, de a munkahelyeim kimondottan rosszak voltak. Ez az új szak már az új munkámhoz jól passzol, úgyhogy mostmár rendben leszek. (Most előbb dolgoztam az új szakmában, és utána tanulok. Előtte pedig fordítva csináltam és úgy nem működött). Nincs min aggódnod! Anyukám amúgy 40 evesen kezdett egyetemet :) Nem korfüggő.
2022. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, hogy hosszabb, de legalább rájöttél mi nem megy és rendben tudtad korrigálni. Szerintem már ez is szuper! Még mindig a pályán vagy, továbbra is mindent beleadsz és haladsz a cél felé. Így vagy úgy, de el fogod érni, amit kitűztél magad elé. Ne azon keseregj mi nem ment, hanem azon, hogy még mennyi minden várhat rád ;)
2022. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, utólag eszembe jutott, hogy amúgy kreditátvitelt is tudsz csinálni!! Ha levizsgáztál a tárgyakból (első félévben tuti voltak ilyenek, ha másodikban nem is), akkor kreditátviteli kérelemmel átvetetheted őket. Ezzel azokat a tárgyakat már nem kell újra megcsinálnod és időt is nyersz vele! :)))) Valamikor mostanában kell valószínűleg leadni, szóval hétfőn irány a TO :)
2022. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!