Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne eméssze magam,...

Hogyan ne eméssze magam, olyan dolgokon amin nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés
Belső tulajdonságomról van szó.

2020. nov. 22. 22:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Bővebben?
2020. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont így. Mivel nem lehet rajta változtatni, elfogadom.. Ennyi.
2020. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnánk milyen tulajdonság, akkor többet segítenénk. Nem biztos, hogy olyan, amin nem lehet változtatni.


Így csak annyit mondhatok, hogy fogadd el saját magad olyannak, amilyen vagy. Az önelfogadás nagyon fontos dolog!

2020. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdésed egyben válasz is.
2020. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj, én azon emésztem magam, hogy nem kapok meg mindent ingyen és dolgozni kell, hogy megéljek. Nem akarom elfogadni azt ahogy a világ működik. Azt akarom, hogy varázsolódjon elém minden a semmiből. De mivel tudom, hogy nem így működik, ezért öngyilkos akarok lenni. Engem nem lehet meggyőzni, hogy fogadjam el, én nem akarom a kisujjam se megmozdítani semmiért, én követelem a sültgalambot, ha nincs akkor én sem leszek. Természetes szelekció, hát legyen.

Na mindegy, szóval szerintem te sokkal könnyebb helyzetben vagy, úgyhogy szerintem neked a beletörődés menni fog.

2020. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Bocsáss meg mindent magadnak, hisz egyszer úgyis elévül..." (by: Kowa)
2020. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi az, amit nem tudsz elfogadni. Egy nagyon boldog ismerősöm azt mondta, neki mindene megvan, amije nincs, arra nem

is vágyik. Csak a szerénynek nem hoz vágya kint.

2020. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!