Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire számít nektek...

Fiúk, mennyire számít nektek a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy megláttok egy szép lányt, nagyon megtetszik. Elképzelhető, hogy csak a korkülönbség miatt nem próbálkoztok be? (És nem arról beszélek, hogy te 30 vagy a lány meg 10..)

2022. szept. 11. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha a csaj 20 felett van, 10 év korkülönbség beleférne, de több nem!

26 éves férfi

Ja és a szülők még így is lehet meglincselnének!

2022. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire
2022. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok. Nyilván nem elsősorban a korkülönbség az, ami alapján úgymond választanék, de nálam mondjuk egy plusz 2-3 év simán belefér. Lefelé már nem igazán kacsingatok, én azt gondolom, hogy számomra az lenne a legideálisabb, ha velem egykorú barátnőm lenne. De ha mondjuk pár évvel idősebb lenne, engem az sem zavarna. Persze ha mondjuk 30 lennék nyilván nem vetném meg a nálam fiatalabb lányokat se, szóval ha mondjuk 30 évesen egy 26-27 éves lánnyal lenne kapcsolatom, szerintem teljesen rendben lenne. De így ilyen fiatalon még nem igazán tekintgetnék lefelé az életkort illetően.
2022. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Komoly szándék esetén a korkülonbség számít, bizonyos +/- határokon belül.

Futó kaland, flört esetén kevésbé.

2022. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem nem probálkoznék be ha a korkülönbség lefelé több mint -15 év. Konkrétan ez volt a legnagyobb korkülönbség akivel "próbálkoztam". Nálam idősebb nővel nem tudnám magam elképzelni, max 2-3 év plusz ami nekem beleférne,de konkrétan ez nyilván adott helyzet, személy függő.Jelenlegi kapcsolatom -9 év.

48ff

2022. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nemszamit ha elmult 18
2022. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Az idősebb nők is bejönnek.
2022. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Nem szeretem a nagy korkülönbséget, csak a baj van vele
2022. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!