Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire számít a korkülönbség...

Mennyire számít a korkülönbség a bulikban?

Figyelt kérdés
A barárom elhívott egy szilveszteri buliba. Itt lesznek az ő haverjai/baráti társasága és egy részük jóval idősebb nálam. Val olyan is akivel 6 év is van köztünk. Félek,hogy nem fognak elfogadni a korom miatt, de nekem ez fontos lenne a barátom miatt. Hogyan tudnék beilleszkedni ebbe az összeszokott társaságba? Hogyan engedjem el magam a buliban ilyen helyzetben?

2017. dec. 28. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. Ha 25 éves vagy, ők pedig 30 körüliek, akkor fel sem fog tűnni, hogy fiatalabb vagy.

Ha 15 éves vagy... hát, akkor mindenképp elég ciki lesz.

2017. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk 14 éves vagy ők meg 20 körüliek, akkor lehet hogy nekik mást jelent a bulizás..ők biztos hogy fognak inni, neked nem nagyon kéne. Nekik már más az életük, lehet valaki dolgozik már, vagy egyetemre jár..De nem kell félni ettől, ha értelmesek, nem fognak gondot csinálni a korodból. Ebből a pár mondatból azt szűröm le, hogy eléggé értelmes vagy te is, hogy kijöjj velük. Csak ne görcsölj rá erre mert akkor tényleg rossz lesz
2017. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a 6 év nem mindegy, hogy 14-20 vagy 24-30. Az első esetben megérteném, ha nem nagyon lenne közös téma, de a másodiknál simán el tudok képzelni egy értelmes diskurzust. Amúgy meg ha rendesek az emberek, bárkit befogadnak, kortól, nemtől, akármi más faktortól függetlenül. Ha meg undokak, akkor meg tök mindegy, bármivel is próbálkoznál.

Saját sztori, én 32 vagyok, most kerültem be az új párom baráti társaságába. Első talinál elvitt egy 15 fős kocsmázásra. Paráztam előtte, ennyi idegen ember...? De mindenki baromi kedves volt velem, és végig beszélgettük az estét. Pedig ott is volt mindenféle korosztály 25-től 35-ig. Nem volt ezzel gond. De az egy baromi jó kémiával rendelkező társaság.

Szóval szerintem ezen múlik minden. Te annyit tehetsz, hogy nyitott leszel és mindenkivel szívesen beszélgetsz és sokat mosolyogsz. Az nem árt. :)

2017. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 28. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Én szakállas nagy darab vagyok(izmos). A hajam néhol őszül és a hajvonalam kopaszodónak nézki, pedig igazából nem kopaszodok, kiskorom óta ilyen.


20 évesként 25-30 körölire tippelnek mindig. Nekem pont az a baj, hogy idősnek néznek sokszor :)


Van olyan ismerősöm akit meg túl fiatalnak néznek.


Igazából a hoszonéveseknél nehezen lehet eldönteni, hogy ki mennyi idős. Sőt még 35ig a legtöbb ember 25 évesnek eltudja magát adni.


Magyarul szimplán a kinézeted alapján nem fognak elitélni. Viselkedj normálisan és ne parázz. Valószínűleg fel sem fogk tünni nekik a korkülömbség.

2017. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!