Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 év korkülönbség sokaknak...

26 év korkülönbség sokaknak számít?

Figyelt kérdés
Mi az hogy sok? Mindenkinek megvan szabva hogy csak maximum 3-4 év lehet kőzet és a szerelme közt ?!

2019. szept. 15. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha te más emberek véleményére adsz ebben a témában akkor kb 10 éves vagy, ott még sok..ha már 60 vagy és egy 86 évessel keversz az nem gáz
2019. szept. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sok az egy szubjektív meglátás, vélemény.

Az én nagypapám is szekált amiatt, hogy 4 évvel fiatalabb kedvesem van, miközben az ő felesége 6,5 évvel fiatalabb.

Legyen a fiatalabb is felnőtt már (25+ éves), onnantól nem kiszolgáltatott, felel magáért, a partner nem él vissza a korával, tudásával, ravaszságával úgy, mint egy gyerekkel szemben lehet.

2019. szept. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha csak dugasrol van szó, akkor lényegtelen, de jövőt nem lehet így tervezni.

Majdnem 30 évvel fiatalabb a pár egyik tagja. Még bőven fiatalon kell majd a szülei korában lévő párját cibalnia az orvosokhoz, és ellatnia, és még akkor is fiatal marad, mikor megozvegyul. Ha gyerekeik vannak, akkor az még jobb "móka", hiszen a gyerekek is elvesztik idejekorán az egyik szülőjüket.

Idős emberként egy fiatallal komoly kapcsolatba kezdeni szerintem az önzőség és kicseszes netovábbja. Csak rabolja a fiatal idejét, mert garantáltan nem lesz életre szóló kapcsolat. A fiatal kozepkorara megözvegyül, és ott marad kapcsolat nélkül, egyedül, aztán vagy talál valakit, vagy leél még 30-40 évet tök egyedül.


Mint mondtam: ha csak erzelemmentes/rövidtávú szórakozásról van szó, akkor nincs ezzel semmi gáz, hosszú távon meg a létező legnagyobb baromság.


De persze mindenki azt tesz az életével amit akar.

2019. szept. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Soknak sok, és ez nem relatív, hanem egy tény. Konkrétan egy emberöltő egyharmad részéről beszélünk. Ez nem azt jelenti, hogy tilos összejönnie két félnek, akik között ekkora a korkülönbség, maximum azt, hogy meglesznek a hátrányai, ahogyan arra az előttem szóló is rávilágított. Ettől még mindenkinek az egyéni döntése marad.
2019. szept. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez már bőven egy generáció különbség.

Igen, sok.



Senkinek nincs megszabja semmi, de ez nagyon sok.

2019. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Andy vajna effekt
2019. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés: hány évesek vagytok?
2019. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok, mert itt konkrétan generációs szakadék van. De hogy lehetetlen?? Nem hinném. A generációs különbségek nem feltétlenül jelentenek annyit... ritka esetben előfordulhat, hogy összeillenek a felek. Barátságok is vannak ilyenek, működő kapcsolatokat is látok.

Nyilván ez nem úgy néz ki, hogy a fiatalabb fél 18 éves, inkább 25+

2019. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
30%

A férjem és köztem 24 év van.

4 éve vagyunk együtt, neki van 3 lánya akivel nagyon jó kapcsolatot ápolunk.

Nekünk meg most van úton az első baba..:)

Sose volt koztunk semmi komoly vita és mindent megtudunk beszélni, teljesen önmagunk tudunk lenni egymás előtt.

Én 21 vagyok, ő 45. Lehet így soknak tűnik, de egyáltalán nem érezzük azt hogy nekünk ez sok lenne! Imádjuk egymást, és örülünk hogy a sors összehozott minket. Kívánom hogy boldog legyél!:)

2019. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!