Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik itt 30...

Azok az emberek, akik itt 30 évesen eszmélnek fel, hogy (elmondásuk szerint) egy kalap szar az életük, azok hol voltak és mit csináltak eddig?

Figyelt kérdés

29 évesen még nem volt az? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Miért mindenki 30 körül érzi magát szarul, miért nem érzik a nyomást magukon korábban, hogy lehet valamin változtatni kellene?


Nem volt elég nyomasztó 25 évesen is szűznek lenni például...?


2022. szept. 13. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
És te honnét veszed hogy nem volt szar életük 5-10-15 éve is? Aki 30 évesen rosszul érzi magát, az 29 évesen nem érezhette magát rosszul? Mesélj még kérlek. Én pl. 26 vagyok, de már 5 éve egy rémálom az életem.
2022. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha az volt, akkor miért most jön a pánik? Meg a pánikból csapkodás össze-vissza
2022. szept. 13. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

De, elég nyomasztó 25 évesen szűznek lenni. Aztán mit csináljak transz melegként egy isten háta mögötti faluban, ahol meg van kötve a kezem, mert a keresetből nem futja költözni? Hm? Választhatok hogy egy kukában kötök ki darabokban vagy a híd alatt? Micsoda kilátások...


Bocsi, hogy egyeseknek nincs elég pénzük/lehetőségük/merszük változtatni. Gyakorolj egy kis empátiát, papus.

2022. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem az empátiáról van szó, hanem hogy miért csodálkozik valaki, ha semmit nem tett, amíg más küzdött magával, az életével, másokkal és kellően szarul érezte magát a dolgoktól, amikre nem akkor csodálkozik rá, hogy léteznek, mikor már 12 éve felnőtt.


Nem arról van szó, hogy valaki rosszul érzi magát valami miatt 30 évesen is, csakúgy, mint esetleg korábban, hanem azokról, akiknek megaludt a tej a szájában eddig és csak most tűnt fel nekik, hogy milyenek és miben élnek. És hogy esetleg - talán kellene csinálni valamit vele.

2022. szept. 13. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem suli után mindenki értékeli a saját teljesítményét az életben és évről évre világosabb a kép!

Sokaknak esélye sincs továbbtanulni és rendes keresetet összehozni!

Persze vannak kivételek akik kitörnek egy rossz gyerekkorból, családból a tanulással!

A szüzesség témára csak annyit mondok, nagyon torznak kell születni ahhoz hogy egy csúnya csaj se jöjjön össze!

Az elvárásokat is le lehet nyomni az igényesség szintje alá ha csak a szüzesség elvesztéséről beszélünk!(tudom igénytelenül hangzik, de sokaknak biztos csak az jut és így már érthető is!)

2022. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Későn érő, sheltered típus?


Bár 30 alatt az ember "csak" fiatal felnőtt, és 25 éves korig fejlődik az agy, 30 után már a társadalom íratlan szabályai szerint a felnőtt kategóriába esik, és... hát, felkészületlenek egy csomóan. De szerintem nem kéne okolni őket ezért, a szüleiket és a tanáraikat annál inkább.

2022. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

A 30 egy kerek szám a tízes számrendszerben. Ha 2es számrendszert használnánk, akkor mindenki 32 évesen kapna észbe, mert azt úgy írják hogy 100000.

Pszichológia.

2022. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
A GYK. ítélkező pszichológusa megjelent...
2022. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
30 alatt nem volt komoly bnő képben.. 30 fölött lett komoly bnő.. így azzal össze kellene költözni, pénz kellene stb. 30 év alatt elvoltam a saját életemmel, hobbimmal, stb, egyedül terveztem az életemet. 30 fölött már nem egyedül tervezem.
2022. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!