Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik volt életetek legromant...

Melyik volt életetek legromantikusabb spontán élménye?

Figyelt kérdés
Ami a semmiből, váratlanul jött, és nagyon jó élmény maradt. :)

2022. szept. 13. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Semmi ilyesmi nem volt, ezen a téren nem nagyon vagyok szerencsés.
2022. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
50%
Nem volt ilyen.
2022. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Amikor általános iskolás koromban azt mondták, hogy olyan benga állat vagyok, mint egy gorilla 😍 Azonnal elrabolták ezzel a szívemet.
2022. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Amikor egy parti után részegen felmentem egy számomra nagyon szimpatikus férfi lakására és nagyon jót szeretkeztünk. Ez csak úgy spontán jött, mrt reggel még nem tudtam, hogy aznap éjszaka dugni fogok.
2022. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos soha életemben nem sodort össze a sors egy romantikus pasival sem. Egyetlen egy azt mondta ismerkedés elején hogy ő nagyon romantikus típus, de aztán ez nem bizonyult igaznak. Az összes többi őszintén elmondta az elején hogy hányni tudna a romantikától és nyálasnak tartja, úgyhogy semmilyen romantikus élményem nincs 🤷‍♀️
2022. szept. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom szeretett volna kirúzsozni, mikor sminkeltem, és teljesen zavarba jött ahogy a számra koncentrált. Azt mondta nagyon szexi, el volt pirulva, meg volt illetődve. Nagyon jól esett.
2022. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!