Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális,hogy zavar vagy...

Normális,hogy zavar vagy szívtelen vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki belémszeretett, de én nem tudom viszonozni az érzéseit és elutasítottam. Barátok maradtunk, mivel mielőtt belémszeretett volna is azok voltunk és megbíztunk egymásban. Azonban néha nekem már sok,ahogyan velem viselkedik:0-24 rám ír, ajándékokkal és dicséretekkel halmoz el, aminek ha a partnerem tenné ezt nagyon örülnék, de így, hogy nem tudom viszonozni számára ezt a sok energiát amit belém fektet még az elutasítás után is szörnyen bűntudatom van. Lehet az lenne a legjobb, ha ritkábban találkoznánk vagy teljesen megszakítanának a kapcsolatot.

2022. szept. 17. 18:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egy nagyon jólelkű fiúról beszélünk, de nem vonzódom hozzá.
2022. szept. 17. 18:46
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb ha megszakítjátok a kapcsolatot. Neked is terhes ez a sok energia amit rád fordít , plusz így ő sem fog tudni továbblépni.
2022. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Csak simán átlag 21. századi fiatal nő vagy.
2022. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a szívtelenség? Megmondtad neki hogy nem működik, nem akarsz semmit, korrekt voltál. Nem hülyítetted, nem játszottad el hogy "lehet valami", nem használod ki a helyzetet, ahogy azt sokan teszik.


Két lehetőséget tudok mondani:


1, (ha fontos vele a barátság) beszélsz vele utoljára, hogy amiket csinál, azaz hogy állandóan ír, nem hagy, bókol, ajándékoz, ezek mind átlépik a barátság határát és rettentően idegesítenek. Megbeszéltétek hogy nem lesz több, nem fog változni semmiképpen. Fogadja el, értse meg vagy hagyjátok az egészet, mert neked ehhez semmi kedved nincs. Mindezt minden sajnálat és megtörés nélkül, egyenesen a szemébe, nagyon határozottan és szigorúan, minden kétely nélkül


2, megszakítani a kapcsolatot teljesen -> a részlegesnek semmi értelme, valószínűleg csak még jobban teperne vagy tovább húznátok a szrt. A teljessel legalább túlléphet rajtad, feldolgozhatja, idővel elmúlhatnak az érzelmei, aztán találna mást és téged sem idegesítene közben


Ha az 1-est csinálod és nem jön be, akár más aznap vagy másnap folytatja amit eddig, abban a pillanatban megmondani neki, hogy semmit nem értett meg abból amit mondtál, így kénytelen vagy megszakítani vele a kapcsolatot. Minden kérdés, kérés, könyörgés megvárása nélkül hagyni, nem találkozni és beszélni vele többé.

2022. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, nem bírja felfogni, hogy mit jelent az, hogy nem. Én is megszakítanám a kapcsolatot vele, nem tudja ezt a helyén kezelni, tovább próbálkozik, mintha süket lenne. Ez így egyre fárasztóbb és irritálóbb lesz csak. Érzelmeket nem lehet kierőszakolni így.
2022. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 Inkább agya és önbecsülése nincs, hogy nem érti meg a nemet és még utána is lábtörlőként fetreng a lány után.


Érdekes ez a pénzes példád, valahogy ha egy 100 kilós, általad tehénnek mondott nő nyomul rád állandóan, akkor te sem mennél bele. Ja, nem elég szexi? Hát pedig el kell fogadni, hisz nyomul rád, meg kell elégedni vele. Ez a logikád, nem hülyegyerek?

2022. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hálátlan, csak vannak elveim meg érzéseim és nem szeretek hülyíteni senkit:)
2022. szept. 17. 19:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ez így, hogy megmaradt a baráti kapcsolat, mert ő titkon reménykedik abban, hogy majd benned ez a dolog változik és ezért próbálkozik folyamatosan. Neki sem jó és neked pedig kellemetlen. Meg kellene neki mondanod, hogy lehet jobb lenne hanyagolnotok egymást egy ideig, még nincs rajtad túl.
2022. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha a jólelkű adoniszodnak leesik a tantusz, utálni fog és mindenért te leszel a hibás a világon, örülhetsz ha megúszod beteges zaklatás nélkül!
2022. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene elfogadnod tőle semmit. Sem bókot, sem ajándékot, mert így reménykedik.
2022. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!