Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem zavar hogy öregedtek?

Nem zavar hogy öregedtek?

Figyelt kérdés

Szerintem 2010-ben jobb volt amikor mindenki fiatalosabb volt. Nézegettem képeket is. Míg 2010-ben tisztára fiatalok voltak, 2022-re ugyanazok az emberek sokkal öregebbek.

Most akkor?



2022. aug. 8. 11:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
54%

Engem az zavar hogy másokat zavar.

Elvárás az hogy mindog fitt gúszévesnek nézz ki.

Ha én szeretnék méltósággal is megöregedni és nem szegyelleném a ráncaim es szeretnék szép fehér hajat is, másoktol viszont: fuj széthasznált kiélt nő, aki nem kell már senkinek, vagy ki tudja lehet jo használgatni MILF-okat azoknak a szex is elég, nőktől: hehe en vagyok a szebb, te már ugysem kellesz senkinek.


Egy bizonyos kor után szabályosan már bántalmazások kivédése miatt kell r.banc szeci fitt stb stylt felvenni, hogy hehe fiacskám te csak örülhetnél ha megkaphatnál, meg hehe kiscsaj, a pasidnak rámcsorog mégis a nyála, hiába én vagyok az idősebb.


Engem ez zavar csak.

2022. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
64%
*fitt húszévesnek
2022. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%
Engem jobban zavar hogy anyám öregszik,pár hét leforgása alatt került olyan állapotba-betegség- hogy pelenkázni , etetni kell. Szerintem ezek az igazi bajok :( Mindenki öregszik, ez van ...amúgy nem zavar, majd ha én is ilyen állapotba fogok kerülni AZ fog zavarni. Helyes életmóddal és jó plasztikai sebésszel manapság kivédhető a legtöbb hiba :))
2022. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%

Természetes, mindenki öregszik.

Nem zavar. Nyilván van, ami jobb volt fiatalabb koromban. De van, ami meg most jobb.

Minden korban van jó. És mindenki változik. Én is voltam fiatal, és a mostani fiatalok is lesznek majd idősebbek.

2022. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%

Az zavar, hogy éreztetik velem mennyire öreg vagyok. Néniznek meg csókolomoznak holott 30 se vagyok. Tisztára mintha 60 lennék.

Az us tavar hogy anyám öregszik. Mi lesz, ha már nem lesz velem? Egy nap csak nem veszi majd fel a telefont...

Öregszenek a háziállataim is, sajnos egy cica nem él 60 évet. Rossz belegondolni mi lesz ha meghal.

2022. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Titeket nem is zavar az arcotok.

Nézzetek már tükörbe hogy tizenévesen mennyivel fiatalabbak voltatok

2022. aug. 8. 11:53
 7/41 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, egy dolgot ne felejts el.

Aki nem öregszik, az fiatalon hal.

2022. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Nem zavar mert apránként , nem feltűnően történt a változás, ..minek játsszam az agyam más is öregszik, gondolod érdekel? Mondom, vannak jó plasztikai sebészek a szemhéjam felvarratnám pl.. De amúgy én szeretem ezt az arcomat is rajta van az egész életem , ...miért kéne zavarjon?? Sőt, büszke vagyok rá!!!

Simán lennék ősz is, anyu 73 évesen jutott el most hogy fekszik..odáig hogy nem festeti..


Majd idővel eljutsz odáig hogy nem fog zavarni, már harminc után elkezdődik az orr melletti mély ráncokkal. Mondjuk azokat kicseréltetném de már minek? Mindenki aki számít velem öregedett ugyanígy néz ki !! Most a gyerekeim nem számítanak bele , ők amúgy sem veszik észre a változást naponta..


Engem az zavar hogy leéltem már az életem több mint felét vélhetően..

2022. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
29%
Észre sem veszem, de inkább örülök neki.
2022. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nem is szoktatok régebbi képeket nézegetni magatokról olyan 2010 körülieket?
2022. aug. 8. 12:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!