Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt el lehet érni valahogy,...

Azt el lehet érni valahogy, hogy soha ne legyél szerelmes senkibe? Vagy ha ilyent nem lehet, akkor arra van valami megoldás, hogy ha szerelmes is leszel, de hamar elfelejtsd az adott személyt, és ne akarj együtt lenni vele?

Figyelt kérdés

#Szerelem ellen
2022. szept. 21. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Eléggé lelkialkat kérdése a dolog. Nekem a távolodás vált be, amikor legutóbb ilyesmi fenyegetett. No kontakt, nem nézegettem az illető posztjait, nem kerestem a társaságát, másra koncentráltam. Ki is hunyt. :)
2022. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
sok csalódás ki tudja belőled ölni annyira ezt a dolgot hogy ne nyiss senki felé olyan módon.
2022. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezt kiégésnek hívják.

Ez lehet tudatosan érni.. csakhát minek? Érzelmek nélkül nem annyi értelme van a létednek mint eg ykonyhai robotgépnek. Teljesíti a rábízott feladatot, de a praktikai hiányán kívül senkinek nem fog hiányozni, ha eltűnik, nomeg könnyen helyettesíthető.

2022. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Remete életmóddal elkerülheted az ingereket, szóval szerelmes se nagyon leszel.
2022. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem rég vetettem véget életem első szerelmének, amit eleinte nagyon nehezen viseltem. (Pedig teljesen egyoldalú dolog volt a részemről, így túl jónak sem volt mondható a kapcsolat)


Nekem az segített, hogy vissza gondoltam, milyen jó élményeket éltünk át együtt és hogy ezek később milyen jó emlékek lesznek, tehát nem feleslegesen voltam szerelmes. Mondjuk nekem a mai napig egy rossz gondolatom nincs felé, szóval barátomként tekintek rá, ha már mennyi mindent átéltünk együtt, csak elmúltunk.

2022. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Ő is büdöset szarik, titkon túrja az orrát és hülye fejet vág amikor maszturbál. ..
2022. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Férfinak könnyen, nőknek nehezebb
2022. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
7es, férfiként nem értek egyet ezzel.
2022. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Azt szoktam hallani a férfiaknak eleinte könnyebb és később lesz nehezebb a dolgok, a nőknél pedig ez pont fordítva van.
2022. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam, el sem tudom képzelni hogy az legyek. Pedig nem 15 éves vagyok már. Szexuálisan viszont nagyon vonzanak a nők. 30F
2022. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!