Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy buszsofőr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy buszsofőrbe, mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Na amikor ő vezeti a buszt, akkor általában mindig beszélgetünk. Ha nem mennék oda hozzá beszélgetni, akkor feltűnő lenne neki, hogy én nem úgy viszonyulok hozzá. Szeretném elfelejteni ezt az egész őrültséget, de nem megy. Mostanság jöttem rá, hogy többet érzek iránta, mint puszta barátság. S tudom, hogy ő is érez valamit irántam, mert volt mikor nem beszéltünk, vagy épp rossz kedvem volt, és szemeztünk meg minden. De hát én akkor is elakarom ezt az érzést felejteni, mert ez nem jó, hogy így érzek.


Segítsetek, kérlek!

Normális válaszokat kérek!:)


2017. ápr. 8. 08:16
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Menj villamossal.
2017. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem városba lakok, akkor hogyan?
2017. ápr. 8. 08:54
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

"feltűnő lenne neki, hogy én nem úgy viszonyulok hozzá."


És akkor mi van? Nem az a célod, hogy megszűnjön ez a "kapcsolat" köztetek?


"tudom, hogy ő is érez valamit irántam"


Ugyan már. Minden fiatal csajjal szemeznek. Nehogy azt hidd, hogy beléd szeretett.

2017. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem azt, de azért már elég régóta ismerem, meg minden. Mindegy, nem számít. Igen az a célom, hogy véget vessek ennek az egésznek, de azért barátságunk még maradjon is meg. Nem akarom őt elveszíteni, de elakarom az érzéseket felejteni.
2017. ápr. 8. 09:17
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem jössz össze vele, ha bejöttök egymásnak?
2017. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is falun élek és itt köztudott, hogy a távolsági buszok sofőrjei a legnagyobb Casanovák.

(Lehet, hogy van 1 % kivétel, ők ne vegyék magukra!)

Ahogy a matrózoknak minden kikötőben, úgy nekik is minden megállóban van "menyasszonyuk".

Már lehet tudni, hogy kik azok, de ők természetesen nem tudnak egymásról, csak szervezés (...és menetrend) kérdése az egész.

Akkor szokott borulni a bili, amikor névnapja van a pasinak és az összes "menyasszony" sorban áll egy-egy megállóban, kicsípve, a legjobb, templomba járó ruhájában, a kezükben ajándékkal. :D :D :D

Felszállás után pedig gyilkos pillantásokkal méregetik egymást, volt, hogy összeverekedtek a sofőrön.

De ezt neked is tudnod kell, te is csak egy vagy a sok közül, ezért javasolnám, hogy járj vonattal!

2017. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 hát nem tudom, én nem merek lépni, ha ő nem lép, akkor én sem. Tudom, hogy hülyeség meg minden, de ez van.
2017. ápr. 8. 13:28
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 hát ez jó:D na azért remélem, hogy én nem járok így :D
2017. ápr. 8. 13:29
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, értem, kislány vagy még.
2017. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Vegyél egy biciklit és járjál azzal.
2017. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!