Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el, hogy újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy újra belém szeretsen szerelmes legyen, és az exét elfelejtse?

Figyelt kérdés

lassan 2 éve leszünk együtt , sokszor akart volna szakítani , de én szeretem és nem hagytam. Nagyon szeretem őt öngyilkos lennék nélküle olyan jó volt az első tali is a kezét megfogni meg mikor megcsókolt. Most nem töltöttük együtt a karácsonyt , ami nagyon rosz volt mert én vettem neki ajándékot mondtam azt is hogy az sem baj ha ő nem vesz.

Tudom hogy most nincs sok pénze.

És mostanába elég sokszor beszél velem csúnyán tudom ez miért van... az exe miatt de én szeretnék segíteni neki , és elfeltettn az exét.

Szerintem írnak az exével.

Szerintetek jó ötlet lenne ha írnák az exének?

annyira kikészültem már, egész nap csak fekszek,talán jobb is ha visszafekszem



2019. dec. 27. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Tudom, hogy nehéz, főleg ebben a korban, de üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat, merre tart a kapcsolatotok. Ezt az öngyilkos leszek dolgot meg felejtsd el, van élet nélküle is. Tudom, különleges, meg nagyon jó és bla bla bla, érthető is a szerelmi bánat, de túlzásba nem kell esni.
2019. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó ötlet írni az exének. Mit mondanál neki? Szállj le a pasimról, akit szeretek, de annyira mégsem, hogy elengedjem? Azt tanácsolom, hogy ha tényleg szereted őt, akkor engedd el, így csak szenved melletted. Engedd, hogy boldog legyen és kis idő múlva te is az leszel, persze mindketten mással. Tudom, hogy tiniként minden a világvégét jelenti, amin felnőtt korban csak mosolyog az ember, de akkor is szánalmas öngyilkosságról beszélni ilyen esetben.
2019. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"depresszió"... "öngyilkosság"... Ez nevetséges már bocs :D Szerelem miatt semmilyen korban nem éri meg, hülyeség. Nemsokára valszeg lesz egy következő, akivel ugyanezt fogod érezni. Sose lehettél még depressziós ha ilyeneket mondasz, csak kicsit lehangolt, hát az meg oké.
2019. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom hogy ez most rosszul fog esni de sajnos itt nincs mese, el kell ot hagynod. Ha mar az exerol beszel folyamatosan vagy sokszor jon szoba akkor az mar felejtos. Nekem is volt olyan kapcsolatom ahol teljesen belezugtam a csajba es mar terveztuk a jovonket egyutt, de megromlott a kapcsolat es elkezdett mas pasikrol beszelni, meg velem bunkozni. Sajnos fiatal es naive voltam es gondoltam ezeket a dolgokat meglehet meg oldani, de az esetek 99.99%-ban nem lehet. Inkabb most szakitsal a csajjal, mert minnel tovabb huzod annal jobban fog fajni amikor o elhagy es meg luzernak is fogod erezni magad. Az ongyilkossagot felejtsed el. Nem megoldas es egyetlen egy ember se er annyit hogy kinyirjad magad miatta, akar mennyire is szereted. Inkabb beszeljel a hozzatartozoiddal es haverjaiddal a problemaidrol vagy ha annyira durva a szitu, akkor pszihologussal. Szarul fogod magad erezni egy jo ideig, de hidd el jobbul az majd idovel. Csajok mindig lesznek korulotted szoval mindig van esely egy uj kapcsolatra. Ne nyird ki magad egy csaj miatt. Kitartas.
2019. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!