Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Halt-e meg rokonotok, barátoto...

Halt-e meg rokonotok, barátotok, ismerősötök öngyilkosság következtében? Ha igen, hogyan birkóztatok meg a veszteséggel?

Figyelt kérdés

1 héttel ezelőtt a volt osztályfőnököm önkezével vetett véget életének. Mélyen megrázott a halála, ugyanis közel álltunk egymáshoz. A 40-es éveiben járt. Úgy érzem, azóta sem ocsúdtam fel a sokkból. Mindenkit váratlanul ért a halálhíre, ugyanis nem láttunk öngyilkosságra utaló jelet. 2015-ben végeztem a középiskolában, de azóta is tartottuk a kapcsolatot.


Úgy érzem, soha nem fogom tudni feldolgozni, maximum beletörődni, illetve azt, hogy soha többé nem lehetek maradéktalanul boldog, mert ez a veszteség árnyékot fog vetni a hátralévő életemre. Ő az első, aki végzett magával az ismeretségi körömben, mindenki, akit már elvesztettem, természetes halállal halt meg.



2022. szept. 24. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 5 évvel ezelőtt az akkori legjobb barátom lett öngyilkos. Igazából még a mai napig sem dolgoztam fel teljesen.
2022. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:

Meg tudom érteni, szerintem én sem fogom soha egykori tanárom halálát. :'(


Sok erőt kívánok neked, vigyázz magadra! Köszönöm, hogy írtál!

2022. szept. 26. 23:01
 13/63 anonim válasza:
100%
Egy 8 éves kisgyerek, a szomszéd faluban. Nem tudni pontosan, hogy mi miatt akasztotta fel magát. Azt gondolják játékból véletlenül, vagy valami internetes kihívás miatt.
2022. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
94%
En elhiszen, hogy joban voltatok, de egy het alatt ne varj csodat. En a mai napig sajnalom 1-2 tanarom halalat, pedig egyikuket csak felnottkent kedveltem meg.
2022. szept. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

13-as válaszoló, ez nagyon durva! :( Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Meg tudom érteni, 14-es válaszoló.. :( Én örökké érezni fogom a volt osztályfőnököm hiányát..

2022. szept. 27. 07:55
 16/63 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm egyik oztalytarsa és egyben barátnője a suliból, karácsonykor lett öngyilkos 22 évvel ezelőtt. Tesóm meg előtte egy nappal volt nála és semmi gyanúsan nem észlelt.

Én is ismertem a lányt, megdöbbentem és nagyon sajnáltam. Azóta is szoktam gondolni rá, a temetőbe is viszek neki mécsest nov.elsején.

2022. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:

Részvétem! :(


Azt elhiszem. Sajnos sok esetben tényleg nincs semmilyen jel, ami öngyilkosságra utalna..


Ez szép gesztus részedről.


Köszönöm, hogy válaszoltál!


Pénteken temették el a volt osztályfőnökömet.. :'( Mondanom sem kell, nehéz nap volt számomra.

2022. okt. 9. 12:00
 18/63 anonim ***** válasza:
100%
16-os vagyok. Fogadd őszinte részvétem az osztályfőnököd miatt.
2022. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. okt. 10. 18:33
 20/63 anonim ***** válasza:
28%
Mi lesz veled, kérdező, ha egy rokonod hal meg, ha már az osztályfőnököd halála ennyire kiakaszt?
2022. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!