Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nőtt meg ennyire az...

Miért nőtt meg ennyire az öngyilkosság aránya napjainkban?

Figyelt kérdés
Nem csak kishazánkban hanem globális szinten. Egyre rosszabbul élünk?

2022. szept. 26. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Meghallották, hogy megalakult Dobrev árnyékkormánya.
2022. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Zsinórban 4. 0rbán kurmány után mit vársz?:D
2022. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Sokan vesztik el a munkájukat, hitellel a hátukon.
2022. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Karanten alatt vallalkozasok mentek csodbe, ez munkanelkuliseghez vezett egyeseknel, akkor karanten alatt sok ember beszorult a 4 fal koze munka, tanulas miatt ez sokakat raebreszthetett arra h nincs valami rendben, vagy sulyosbithatta a meglevo problemakat. Jarvany utan meg itt az orosz-ukran helyzet meg a gazdasagi valsag.

Meglevo kezeletlen memtalis problemak mellett elvihetnek valakit egy olyan allapotba, vagy kerulhet olyan szemelyes valsagba, hogy akkor ongyi kesztetesei kezdenek el lenni.

2022. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Az elmúlt 2 év eseményei sajnos nagyban hozzásegítik az embereket a kilátástalansághoz.
2022. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

A világban nem tudom, de nézzük meg szűk országunkat:


Az emberek igazából mit csinálnak? Gályáznak céltalanul éhbérért, hogy ne haljanak éhen. Persze vannak akik jómódúak, de a nagy többség igazából csak a rabszolgaság különböző szintjein él.


Most viccen kívül a kormány egyeduralma és politikai kilátástalanság is közrejátszik. Amikor azt látod, hogy esély sincsen a változásra az nem dobja fel az ember kedvét.

2022. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Tiltsuk be a csapvizet is, attól biztos jobb lesz.


(Bár nem mondom, hogy a csapvíz egészséges.)

2022. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A H2O-nál nagyob függőséget nem vált ki semmi.


Annyira függünk tőle, hogy meghalunk nélküle.


Tiltsák be, vagy drágítsák fokozatosan. Ezzel is védve minket káros, függőséget okozó hatásától.

2022. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
A ghosting az oka. Törvénnyel kéne büntetni.
2022. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Darius- ***** válasza:
100%

Én nem lennék az. Rengeteg csapas ért, pedig fiatal vagyok még. Addig kuzdok, amig sikerul. Persze van ami nem sikerulhet, de azt tudod elore.

Gyengék modszere ez, de én nem vagyok eloitéles ember, igy toleralom azt, ha valaki ugy lesz ongyilkos, ha egyedul élt.

2022. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!