Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 30 éves koromra odáig...

Ha 30 éves koromra odáig jutottam,hogy teljesen egyedül maradtam,akkor öngyilkosság helyett mit lenne érdemes tenni?

Figyelt kérdés

Szeretet nélkül nem igazán látom értelmét az életnek. Megsemmisülve érzem magam, és egyszerűen képtelen vagyok jó kapcsolatokat kialakítani, mert mindenkinek van már elég barátja és/vagy párja, ideje meg annál kevesebb, így bárhova megyek, csak koloncnak érzem magam.

Egyedül vagyok folyamatosan, depressziós neurotikus vagyok, senkit se érdekel, hogy vagyok, hetek telnek el úgy, hogy senki azt se tudja hol vagyok, mit csinálok éppen. Egyszerűen akárhová nézek, mindenkinek megvan a saját kis jól bejáratott élete,ahova én már nem hiányzom.

Ahogy telik az idő, egyre rosszabb.

Társkeresőkön próbálkozom, és bár fölszedek néha csajokat tinderen, de ők is leginkább szexet akarnak,amúgy meg nincs nagyon idejük.

Úgy érzem magam, mintha a pokolban lennék, hiába élek jólétben,semminek nem látom értelmét, hiába keresek jól,hiába dolgozom home office-ból szép helyről, ha senkit nem érdekel, hogy mi van velem.

Folyton csak érdekből keresnek,akik egyáltalán keresnek, ami csak még jobban lefáraszt. Jól jönne pár tanács, hogy hogy jöjjek ki ebből.


2022. júl. 27. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Hasonlóan érzek. Nekem tetszik valaki, ő is így érez felém.Nekem ez, önmagában elég. Az emberekkel normális vagyok, tehát rosszat nem adok, aki nekem ártott, az megkapja majd a büntetését.
2022. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
Írjál és kivirul az életed.Józsi bácsi 64F
2022. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Nincs olyan, hogy valakinek túl sok barátja van és ezért nem barátkoznak veled. Egyszerűen a depressziód miatt érzel ilyeneket.

Ki kell mozdulnod, keresned kellene egy foglalkozást, tanfolyamot, bármit ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz, így már lenne egy fix pont a beszélgetéshez. Ha kicsit kinyílik körülötted a világ te is könnyebben nyitsz, építész kapcsolatokat. Tudom, hogy nehéz elindulni, de nem lehetetlen változtatni a dolgokon

2022. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Járok pszichiáterhez, meg pszichodráma csoportba is, ami valamelyest segít,de önmagában kevés.

Kimozdulni meg nincs energiám, túl sok kudarcélmény miatt motivációm se nagyon.

2022. júl. 27. 20:47
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
ismerkedni kell tovább
2022. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

Van kedved beszélgetni?

Én ugyanez vagyok csak nőben…

Szörnyű

2022. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Ismerős helyzet. Bár nem gondolunk bele és nem sokan ismerik el, valójában rengetegen élnek hasonlóan.
2022. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
Sport, önfejlesztés.
2022. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
4. Pszichodrámát irigyelem, ha van ott egy szép csajszi probald meg :D
2022. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Sport..önfejlesztés..

Ezek a sablon szarok.

Sajnos ha valaki depressziós akkor nem fog ez segíteni rajta.

Gondolom már az agy kémiai egyensúlya is felborult emiatt pedig mindenképpen pszichiáter segítsége kell.

Nem ezek az ócska filléres tanácsok.

2022. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!