Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érez, akit elgázol egy...

Mit érez, akit elgázol egy vonat? Sokat szenved míg meghal?

Figyelt kérdés

Csupán elméleti jellegű a kérdés, semmilyen tervezett tevékenységhez nem kapcsolódik.

22/F



2022. szept. 29. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

ELvileg semmit nem érez, mert pár másodperc alatt darálthús lesz belöle. (Bocs a drasztikus fogalmazásért)

De ha rosszul sikerül, esetleg csak a kezét-lábát vágja le, akkor utána elég sokáig szenvedhet.

Meg mellesleg ez az egyik legocsmányabbb ötlet, a mozdonyvezetö életét teljesen tönkreteheti vele.

2022. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Én láttam olyan videót ahol egy embert kb a köldökénél kettévágott a vonat.


A két kezével tartotta magát és vért köpködött, vagyis még élt...


kb 4perces videó volt és végig eszméleténél volt.

2022. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a gimiben így lett öngyilkos egy srác. Utólag kimentünk arra a helyre, ahol történt és pont jött egy vonat, nekem borzasztó volt úgyis végighallgatni, ahogy közeledett a vonat, kb minden remegett, rezgett körülöttem, mintha szét akarna nyílni a föld. Ő biztos nem szenvedett sokat, de az előtte való pillanatok és tényleg az elhatározás nagyon nehéz lehetett, hogy nem kelt fel onnan, hanem csak feküdt és várt, hogy vége legyen.
2022. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%

A) rögtön meghal (például ha a vonat levágja a fejét) ebben az esetben olyan rövid ideig érez fájdalmat, hogy szinte fel sem fogja.

B) Megsérül, de nem hal meg. Ilyenkor 3 lehetőség van: elveszti az eszméletét, sokkos állapotba kerül, vagy éber marad. Ha elveszti az eszméletét, az valószínűleg szinte azonnal következik be, és nem szenved. Ha sokkos állapotba kerül, akkor vagy tompítottan, vagy egyáltalán nem is érzi a fájdalmat, de felfogja a helyzetet, látja a sebeit, elég traumatikus lehet az is. A harmadik a legrosszabb, ami elképzelhetetlen kínokkal járhat. Ilyenkor ugyanúgy érzi a fájdalmat az ember, és csak remélheti hogy valaki hívja a mentőket, és nem a vérveszteségbe fog lassan belehalni. Szerintem ilyenkor is beáll(hat) előbb vagy utóbb vagy a sokk, vagy az ájulás. Érdekesség: a villamos öngyilkosságok "csupán" 60%-a végződik halállal, mivel a peronnál lelassítanak a vonatok. Szóval elég sokan élik át az utóbb említett kínokat.

2022. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Biztos erez valamit, ha csak 1-2 mpig is, de erzi.
2022. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Annyi mindentől függ.. Van akit félbevág és csak addig él amíg elvérzik, van aki azonnal meghal, vagy 0.5 másodpercig érez fájdalmat, de az is olyan, mint egy darázscsípés. váratlanul ér (nem mindig), akkor a hirtelen érkező fájdalom nem fáj annyira.
2022. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Lehetséges, igen. levágja két lábadat. mikor ér ki a mentő? 10 perc. Mire kezelést kapsz, tehát odaugranak és belédnyomnak két tonna fájdalomcsillapítót, 15 perc is eltelhet. Addig meg milyen állapotban vagy. Naugye.
2022. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#2: Mit is?

#5: Valóban, az állomásra kitérőben behaladó vonatok 40-nel járhatnak be, bár vannak olyan megállók, melyek fővonal mentén helyezkednek el és Vmax áthaladás engedélyezett. Egyszer ilyen helyen csapott el valakit az IC.

Azonban sok esetben olyanról hallottam, hogy az illető teljes testtel a vágánytengelyben állt nyíltvonalon egy ívben. Mondjuk egy tuskós fékezésű 12 kocsis csíkos inga fékkésedelme miatt azonnal szétkenődik rajta. Belegondolni is félelmetes...

2022. szept. 29. 18:40
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Aki biztosra akar menni a vonatos történetnél az soha nem keresztbe fekszik a sínekre hanem hosszába.Én még olyat nem láttam aki azt túl élte volna.

Egy hullaszállító.

2022. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9: Láttál te már valaha vonatot?
2022. szept. 29. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!