Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Láttam ahogyan elgázol valakit...

Láttam ahogyan elgázol valakit egy vonat. Nagyon erőteljes álom volt. Mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés
Éppen az egyik vasúlállomáson voltam és mentem h megnézzem jön e a vonat. Erre egy idegen nő állt a sínen és mosolyogva beszélgetett egy férfivel. Majd jött a vonat és elsodorta a nőt. Magaalá gyűrte. Én egyből elfordultam és távolabb mentem. Próbáltam elmenekülni onnann de egy erő próbált visszahúzni. :D

2020. ápr. 15. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Teke Teke című filmet láttad már? Abban a filben is pont Ugyanez van csak ott a nőt megtámadják és a vonat elé vetik. Lehet vele álmodtál. Amúgy azt állítják a legendákról, ha megálmodod egyszer biztosan bekövetkezik.
2020. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis az álmok segíthetnek a jövőben. Én pl megálmodtam pár dolgot és úgy is lett későbbiekben...
2020. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Álomfejtésben beírod a kulcsszavakat kidobja
2020. ápr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert ezt álmodtad még nem feltétlenül fog megtörténni. Nem mindig lehet magmagyarázni hogy miért álmodsz valamit. Nekem van hogy olyan lehetetlen és összefüggéstelen baromságokat álmodok hogy csak pislogok mikor reggel fölkelek. Olyanokat amik nem történhetnek meg
2020. ápr. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem láttam azt a filmet almiről az első kommentelő ír. :D én inkább arra lennék kíváncsi h mit jelent, nem arra hogy bekövetkezik e vagy sem mert ebben nem hiszek. A kulcsszavakat már megnéztem, nem találtam olyat ami ehhez kaocsolódna. Köszönöm az edigieket. :)Ha valakinek van még ötlete írjon.
2020. ápr. 15. 06:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézzd meg a kontroll c. Filmet. Abban is pont ugyanez történik.
2020. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elgázolós álom jelentése: kellemetlen szituációba kerülhetsz jóhiszeműséged miatt. Legyél óvatos a munkában, és tartsd magad önkontroll alatt néhány napig!
2020. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem: álmodban a nő akit elgázoltak te magad voltál... erősen szorongásos álmod volt, félsz, rettegsz valamilyen jövőbeli eseménytől amit nem tudsz elkerülni ezt jelképzete a vonat.
2020. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem a utolsó lehet a legközelebb a válaszhoz. :)
2020. ápr. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!