Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bécsben szobalány munka,...

Bécsben szobalány munka, mennyire turheto ha elegge indulatos vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan a termeszetem hogy nem tudom elviselni ha pl a fonok ok nelkul ordit velem, es nem tisztel..vagy olyat is hallottam hogy 1 emberrel csinaltattak meg azt, amit 3-4 emberrel kellett volna. Biztos forrasbol tudom, tehat igaz. Nem tudom en mit csinalnek ha ilyet helyzetbe hoznanak engem..

Mennyire turheto egy ilyen munka? Egy kis falurol van szo, szallast is adnak. Attol nem felek hogy atvagnak penz es szallas teren, mert ismerosom ott van, es o intezi nekem, de attol felek hogy milyen lesz o arrol nem nagyon tud semmit.


2022. szept. 30. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod elviselni az ilyesmit, akkor dolgozz egy kicsit magadon...

Vannak jó agressziókezelési tréningek.

Ez nem egy megváltoztathatatlan tulajdonság.

2022. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a külföldi szobalányok arról híresek, hogy "tisztelik őket" XD Egy legutolsó csicska leszel, minden hierarchia legalján. És nem te döntöd el, mennyi a napi feladatod, vagy hogy azt hány ember végzi el. Nem szállodaigazgatót keresnek...
2022. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Godnolom, a kérdező a nyelvet se beszéli....

Hogyan fog akkor tiltakozni ??? Üt-harap-zúz-vág?

2022. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
magyar a tulaj?
2022. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előre figyelmeztetlek, hogy nem csak a főnököd fog lenézni hanem az echte osztrák lakosok is, alsóbbrendűnek fognak tekinteni, szóval ha nem bírod a megaláztatást akkor neked nem való a külföldi csicskamunka
2022. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Próbáld ki, megtudod, hogy bírod-e. Az is lehet h olyan jól dolgozol cserébe, hogy elnézik neked, hogy impulzív vagy, vagy esetleg okot sem adnak rá, hogy ideges legyél. Ezt nem lehet megmondani. Ha nem jön be majd csinálsz mást.
2022. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!