Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elvileg bárkit el lehet...

Ha elvileg bárkit el lehet érni 7 emberen keresztül, akkor hogy érhető el olyan, akit nem ismerünk?

Figyelt kérdés

2022. okt. 1. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
6 emberen át 🤷‍♀️
2022. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, hogy az ismerős ismerősének az ismerősét nem kell ismerned
2022. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy példa: Ha mondjuk a barátod takarít a polgármesteri hivatalban, akkor ő ismeri a polgármestert. Tehát általa megismerheted őt. A Pm ismeri a megyei képviselőt, tehát, ha bemutat neki, akkor már 2 emberrel megismerkedtél. A képviselő ismeri a miniszterelnököt, bemutat, 3 ember. A miniszterelnök ismeri az amerikai elnököt, bemutathat neki, 4. Az amerikai elnök bemutat a titkárának, 5. A titkár bemutat a takarítónak, 6. A takarító pedig elvisz a szomszédjához akit te mondjuk keresel.
2022. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ez jó kérdés, nem ismerek innen valakit és ki akarom deríteni ki az! Nincs kinn a felhasználó neve, nem tudok vele kapcsolatba lépni. Valahogy akkor mégis 7 emberen keresztül kapcsolatba lehetne vele lépni?
2022. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező! Ne írj ki ilyen hülyeségeket, mert felkereslek és megütlek👊
2022. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
4-es, Magyarországon belül ehhez kevesebb ember is elég, valamikor (tán még az iwiw korszakban) hallottam már erről szakembereket beszélgetni, és egy embert mondtak. Remélem jól emlékszem, nekem így rémlik, nagyon csodálkoztam rajta akkor! Biztos nem hét volt, max kettő lehet ez a szám, de mondom: nekem az egy rémlik inkább.
2022. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!