Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van rá kilátás, hogy egyszer...

Van rá kilátás, hogy egyszer majd egyáltalán nem járnak boltokba az emberek, hanem Interneten keresztül vásárolnak meg mindent, amire szükségük van?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 23:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani 25-40 évesek már nagypapa/nagymama korban lesznek, esetleg.
2022. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokéve ezt teszem, és rengeteg ismerősöm is, tehát simán, mivel már napjainkban sem egy extra dolog.
2022. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Én már azt sem bánnám, ha lenne olyan szolgáltatás, hogy neten megrendelem, mondjuk egy Lidl, Spár, Aldinál amit meg szeretnék vásárolni és mondjuk adna egy időintervallumot, hogy összekészítés ideje: 20 perc vagy csak szimplán megadnám, hogy 17:00-17:30 között mennék a csomagért amit felkapni és kártyával fizetni 2 perc. Nem kellene akkor a sorok között nyomorogni és szenvedni, hogy nem találsz valamit.


Nagyobb városokban lehet van hasonló, de vidéken ez még csak álom.


Egyébként szerintem van rá kilátás, hogy lesz ilyen a jövőben, de vannak olyan termékek amikkel ez nagyon nehezen megoldható, hogy ehető formában odaérjen hozzád. (hűtött áru a nyári melegben). Illetve kisebb településen ahol 10 perc megjárni a boltot és elmenni kenyérért, ott nem fognak interneten rendelni, ha lesz még üzlet a községben x év múlva is.

2022. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nemigen, mert sokba kerül a kiszállítás, így nem éri meg. Igaz, egy háromfős család esetén már megéri. De ha valaki csak magának rendelne dolgokat, élelmiszert, vagy ketten vannak a párjával, az úgy még túl sokba lenne.

Ruhákat viszont érdemes online rendelni.

2022. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Háát ezzel az a baj szerintem,hogyha zöldséget,gyümölcsöt, húst vesz az ember azt azért jobb látni is mielőtt megvesszük.

De amúgy eltudnám én is képzelni ezt.

2022. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes ez, mert van akinek kell a mozgás, társaság. Főleg idősebb korban amikor leépülnek a kapcsolatok. Idős embernek gyakorlatilag egyetlen kimozdulást, testmozgást jelentheti a boltozás.


Plusz le leszek pontozva, de mert itt mindenki álma az, hogy nem kell kilépni a házból, de én tudom élvezni, hogy kimegyek, nézem a csajokat az úton, vagy azt veszem meg amit megkíván a szemem.

2022. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk szerintem ez a mai világ sem feltétlenül normális, hogy egyszerre 3 futár autó áll a ház előtt, és mindenki rendeli agyba-főbe a dolgokat.


Főleg amikor a futár a lefingott zsebrakétával egyetlen pizzával rohangál a városban. Aztán sírunk, hogy mindenki autózik meg nagy a forgalom, miközben a jelentős részét már most az egyén kiszolgálása teszi ki.

2022. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk egy előre összeállítós dolog tényleg hasznos tudna lenni, mint a gyors éttermekben vagy kaja rendelős helyeken. Össze raknák amit akarok és nem kell a tömegben keresgélnem.
2022. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Az én jövőképemben mosolygós eladó van, aki nevemen szólít, akinél késve is fizethetek, aki félre tesz nekem olyant, amiről tudja, hogy vágyom rá. Kézzel ír számlát, és hálás, ha megkérdezem, sikerült-e a fiának az érettségije.

De hát ez a fantasztikum világa, ami úgysem fog eljönni.

2022. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%

"Egyébként szerintem van rá kilátás, hogy lesz ilyen a jövőben, de vannak olyan termékek amikkel ez nagyon nehezen megoldható, hogy ehető formában odaérjen hozzád. (hűtött áru a nyári melegben)"

Pont ma csináltam egy nagybevásárlást, természetesen online, ahogy évek óta. Volt közte fagyasztott pizza, fagyasztott krumpli és fagyi is. A legnagyobb kánikulában is kihozzák fagyottan, kb 70 km távolságból. Hűtőkocsival.

2022. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!