Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes hogy...

Szerintetek helyes hogy letiltották Andrew Tate et mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Szerintem nem helyes,mert nagyon sok jó tanácsa volt, okos dolgokat mondott

2022. okt. 2. 15:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Milyen jó tanácsokat és okos dolgokat mondott?
2022. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
2%
Én bírtam a tagot, bár hogy mennyi bölcs gondolata volt neki azt nem tom xD
2022. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de várható volt, mert ellenkezik a mainstream-el. Volt egy pár jó elemzése a férfi-nő "barátságról" és hasonlókról. Mondott hülyeségeket is, de az alapvető üzenetével, hogy a liberális feminista kisfiúk fejezzék be a szolgai engedelmességet és viselkedjenek férfi módjára, ha nem akarnak maganyos, kihasznált és eldobott lúzerek lenni, ezzel teljesen egyetértek.
2022. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek. Pár videót néztem tőle, de számomra hiteltelen figura volt.
2022. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Támogatom. Nagyon kártékonyak, és a fiatal kamaszfiúkat egy álomvilágba ringatja, ahol szabad a nőkkel lekezelően viselkedni. Csak árt szegényeknek.
2022. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
9%
Igaza van. Aki tisztelettudó a nőkkel, azt elkönyvelik lúzernek, kiröhögik, átverik. A lekezelő srácok utan futnak.
2022. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
#6 aha... nyilván ezért volt eddig csak olyan barátom, aki tisztelt, és megbecsült... Vagy azok nők voltak? :o Leszbikus lennék???
2022. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

5:Aki eddig is tisztelettudó volt nőkkel,az ezután se lesz velük bunkó

Mellesleg szerintem nem kell különlegesként tekinteni a nőkre

2022. okt. 2. 18:47
 9/42 anonim ***** válasza:
76%
#8 dehogy nem. Ha van egy fiatal srác, aki nem sikeres a lányoknál, pedig tisztelettudó (mint a legtöbb fiatal fiú), megtalálja ezt a szellemi lábtörlőt, és azt hiszi, hogy ez a menő. Pedig ez után se lesz csaja, mert messze kerülik a normális lányok az ilyet, és csak még frusztráltabb lesz.
2022. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Szerintem Andrew Tate nek több nője volt mint az itt válaszolóknak együttvéve.És mondhatjátok,hogy a pénz miatt,de mondta,hogy ő már 14 évesen is dugott csajjal,amikor még nem volt gazdag
2022. okt. 2. 18:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!