Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy extrán...

Van olyan, hogy egy extrán jól kinéző embernek egy úgymond átlagos tetszik?

Figyelt kérdés
Relatív, hogy kinek mi az extra és mi az átlagos, de valamilyen oknál fogva bennem az a sztereotípia él, hogy egy brutál jól kinéző ember csak a hozzá hasonlóan nagyon esztétikus embereket veszik figyelembe. Igazam lehet vagy egy a képzeletem szüleménye?

2022. ápr. 18. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
bármi megtörténhet
2022. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most látom értelmetlen kicsit a kérdés. Bocsi.
2022. ápr. 18. 00:35
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

nem feltétlen, csak le vagy döbbenve ez normális

de ha körül nézel simán láthatsz gyönyörű nőket náluk sokkal rondább férfiakkal és fordítva is, nem mindenki annyira felszines h ilyen dolgoknál leragadjon és h mindig a lehető legjobbra várjon

ha te vagy az akit egy extrás megkörnyékezett örülj neki és élvezd, bár azért legyen benned némi elővigyázat mindenesetre mert nem tudhatod a valós szándékait

2022. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sokan vagyunk és annyira sokfélék. A nagy számok törvénye alapján tuti.
2022. ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem nem környékezett meg senki, csak látom, hogy mi korunk úgymond ideálja és én annak a közelében sem vagyok. Ezért is fontos kérdés számomra, hogy akkor hogy is van ez, de a nagy számok törvénye teljesen jogos érv.
2022. ápr. 18. 00:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, de ritka. És általában ez akkor történik meg, amikor az illető még nem igazán fogta fel, hogy szinte bárkit megkaphat. Régebben volt és most is van ilyen barátnőm.
2022. ápr. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú de sok ilyet láttam. Lehet, hogy számodra valaki nemszp, de más mégis annak látja, vagy nem csak a külsejét nézi. Az emberi ízlés fura dolog.
2022. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ők egy pár, és szerintem van közöttük esztétikai különbség:


https://www.youtube.com/watch?v=Vf1XAuNiGbo

2022. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!