Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normál emberként meddig lehet...

Normál emberként meddig lehet bírni az olyan lelki terhelést, amit Sodi napiszinten elvisel?

Figyelt kérdés

Mert én rövid időn belül véget vetnék az életemnek.


Belenéztem a Sodipédiába ami egy alternatív Wikipédia, teljesen ledöbbentett.



2022. okt. 2. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
KI mit?
2022. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Miket visel el?
2022. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

Ki?

Mi?

Mikor?

Hol?

Miért?

2022. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Rákerestem, nem tudok róluk semmit, szerintem a kérdező erről beszél: [link]
2022. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
Húha... 😂😂😂
2022. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

Kit? Mit? Hol? Miért?


Kit mit mikor, hol miért?!

2022. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Egészen döbbenetes és bizarr amit a "Snecológusok" művelnek. A legveszélyesebb trollok.


Jól írod, kész csoda, hogy a főszereplő még életben van.

2022. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Unatkozó 12 évesek, akik felnőzz trash videósokat basztatnak, mert az annyuk nem foglalkozik velük. Figyelmen kívül kell hagyni őket. Majd egysuer emberükre találnak, aki majd jól megszurkálja őket, aztán majd csodálkozhatnak
2022. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

#8, Részben igazad van abban, amit a nyomorult trollokról írsz, részben viszont nincs. Unatkozó lúzerek, ez igaz, 12 évesek is vannak köztük, ez is igaz, de vannak felnőttek is. Nem rég beszélt egy pszichológus a tévéban az ilyen élőlényekről, azért csinálják ezt, mert annyira szerencsétlenek, hogy találniuk kell valakit, aki még náluk is szerencsétlenebb.


Fontos az is, hogy ennek legyen közönsége, ez esetben az interneten. Ezzel a dominanciával próbálnak valamilyen szinten egyfajta defenzív önértékelést kialakítani magukban, hogy „Ha tőlem lejjebb van valaki, akkor azért én még is csak feljebb vagyok!” – alapon. Ez a lejebb lévő lenne a torzszülött Sodi.


Viszont az unatkozásuk mellett azért elég profik abban, hogy kiderítsenek dolgokat, többször megtalálták a Púpus lakását, munkahelyét, mindkettőből többször kirúgatták. Nyilván persze az más kérdés, hogy egy normális, sikeres embernek nincs ilyenre ideje, hogy nyomozgasson valaki másnak a lakása, munkahelye után órákon, napokon keresztül. Tudom magamról, sikeres embernek tartom magamat, nincs is időm ilyenekre munka, hobbi, család, magánélet mellet. Szóval igen, ez is azt erősíti, hogy unatkozó lúzerek a trollok, de azért nem teljesen hülyék.


Abban is egyetértek veled, hogy csak idő kérdése, hogy emberükre akadjanak. Ha nem is Sodifórumon, Sodipedián, Sodin keresztül, majd valahogy máshogy az életben. Talán meg is történik mindez velük nap mint nap, akkor meg itt jön képbe az, amit a második bekezdésemben írtam róluk.

2022. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

#9


Részletes és korrekt elemzés. Bravo.

2022. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!