Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha terhes nőként...

Mit tennél ha terhes nőként valahogy megtudnád, hogy egy következő sorozatgyilkost hordasz a testedben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet ilyet tudni, de ha előre lehetne jósolni 100%-ra, akkor elvetetnéd? Megszülnéd, de örökbe adnád? Vagy felnevelnéd?

Ez csak egy elméleti kérdés.


2022. okt. 3. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem inkább máson törd az agyad.
2022. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Izgi lenne, csípem a sorozatgyilkosos sztorikat. Csak ne rajtam gyakoroljon.
2022. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Én felnevelném. Kegyetlenül hangzik, de akármit is tesz vagy fog tenni, az én gyerekem. És feltétel nélkül szeretem.
2022. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Elvetetném
2022. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Girlll3 ***** válasza:
86%
Elvetetném. Főleg abban az esetben gondolkodás nélkül, ha alapból gonosz és semmit se tehetnék, hogy ne váljon sorozatgyilkossá.
2022. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
ha tudod azt, hogy sorozatgyilkos lesz előre, akkor azt is tudod, hogy milyen törés lesz az életében, ami ehhez vezet. Tehát ki tudod javítani, és máris nem lesz sorozatgyilkos.
2022. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

Ja, persze, mert egy embrió már van annyira fejlett agyilag, hogy már az anyaméhben elhatározza, hogy embereket fog ölni. Biztos...

Oké, elmélet, de így nincs semmi értelme.

2022. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó kérdés. Egyes bűnügyi dokumentumfilmeket nézve is gyakran felmerül bennem a kérdés, hogy vajon én ilyen vagy olyan helyzetben mit tettem volna. A józan ész azt diktálná, hogy ne hozzam világra, viszont megszakadna a szívem, ha nem adnék esélyt neki egy jobb életre. Szóval inkább megtartanám.


Akikről láttam dokufilmet, azok nem épp egy szeretetteljes környezetben nőttek fel. Nekik vagy már a szülei / nevelői sem voltak normálisak, vagy a testvérük szívatta folyton őket (és még efelett is szemet hunytak a szülők). Vagy egy külső traumán estek át, de akkor sem tudták ezt a helyzetet kezelni a szüleik (nem beszéltek eleget a gyerekkel, félvállról vették a problémáit, nem mentek vele megfelelő szakemberhez, célzott terápiára, ...) Szóval jelenlegi tudásom szerint, ha a gyerekem ilyenné válna, akkor az azt jelentené, hogy velem sem stimmelne valami. - De még jó, hogy ez csak egy elméleti kérdés. :)

2022. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs értelme, és mint leírtam a kérdésben, tudom, hogy nincs ilyen. Ettől függetlenül érdekel, hogy valaki akkor is képes-e szeretni a gyerekét ha az egy szörnyeteg.
2022. okt. 3. 19:05
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elvetetném. Egyébként én egyáltalán nem hiszek abban, hogy valaki sorozatgyilkosnak születik. Azzá válik, rossz gyerekkor, elhanyagolás, abúzus következtében.
2022. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!