Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobbkezesként enyhén jobbra...

Jobbkezesként enyhén jobbra elfordítva szoktam tartani a füzet, amire írok és jobbra dől az írásom. Ezen mi olyan meglepő?

Figyelt kérdés
A tanárom teljesen meg volt lepődve rajta, hogy ilyen körülmények között hogy dőlhet jobbra az írásom. Állítása szerint sose látott még ilyet.

2022. okt. 7. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jobbkezesként rendszerint balra döntöttem a füzetet, és úgy dőlt jobbra az írásom. Ha eleve jobbra van döntve a füzet, akkor nagyon-nagyon dőlt betűkkel írhatsz.
2022. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én ugyan balkezes vagyok, de nálam furcsábban senki sem ír a környezetemben. Én konkrétan 90 fokban fordítom el a füzetet és szó szerint fentről lefelé írok. Ezért mindig is utáltam például táblára írni mert azt nem tudtam elfordítani.
2022. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
83%
Én meg papírra jobb kézzel írok úgy, hogy 90 fokban elfordítom a füzetet és alulról írok felfelé, szóval fordítva, mint a 2-es válaszoló. És jobbra dőlnek a betűk. Függőleges felületre tudok ballal is írni, az vagy egyenes vagy kissé balra dől. Érdekes lehet a tanár, én szintén tanítok és a diákok többsége jobbra dönti a papírt és elég sokan írnak jobbra dőlő betűkkel.
2022. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobbra döntöd a füzeted, akkor - ha egyenesen írsz - balra fog dőlni az írásod. Ha mégis jobbra dől, akkor vagy balra dől a füzet, vagy jobbra dől és te még "rádöntesz" az írásra. De akkor meg minek döntöd el a füzetet?
2022. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4


Ezt nem értem én se. (1-es voltam)

2022. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jobbkezesként hogy lehet balra dönteni a füzetet? Kipróbáltam, de nem értem, hogy lehet úgy írni.
2022. okt. 7. 12:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

En se értem.

Jobbkezesként en is balra döntöm és jobbra dőlnek a betűim.

2022. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A tetejéhez kell viszonyitani az merre áll. Ha az alsó kozepvonaltol balra akkor balra döntötted
2022. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. okt. 7. 12:26
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Balra dontott lapon egyenesen irva is a fizika torvenye szerint is jobbra fognak dőlni a betűk.

Ha ezen csodálkozik egy tanár az ugy érdekes hogy ilyenek tanítanak.

2022. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!