Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Messenger megy ki a divatból már?

Messenger megy ki a divatból már?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nálam nem
2022. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem. Az én környezetemben még mindig a messenger a legnépszerűbb, az a fix, ami kb. mindenkinek van.
2022. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Sosem hasznaltam Messengert. "Feszbukk"-on sem vagyok regelve, mert most mit bamuljam a sok szutyok cigany ismerost (ha csak ajanlva is), ha telefonon (ertsd: Viber) csakis az lehet, akit en akarok, es nem ajanlgat idiotakat? Szinkronban a telefonnal perfekt. Ezerszer szemelyesebb eppen a fentiek miatt. Megbizhato, es egyszeru hasznalni, kellemes kinezetu felulet.
2022. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én Ausztriában élek és itt kb mindenki Whatsappot használ

2022. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam igen. A legtöbb haverommal Discordon tartom a kapcsolatot, a facebookot(messengerrel együtt) csak azért használom, hogy képben legyek a mai dolgokkal(hírek, megjelenések, pár szóváltás a régi kollégákkal) de már nem írogatok annyit, mint régen.
2022. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam sem, egyébként se tapasztalom, és amúgy nem is érdekel, kinél mi a divat. Engem messengeren lehet elérni.
2022. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Psycho ***** válasza:

Korosztályfüggő. A fiatalabbaknál ott van feltelepítve, de nem az az elsődleges. Ha megnéznénk azt, melyik app van a legtöbbet megnyitva náluk átlagosan egy nap, akkor biztos nem a messenger nyerne. Inkább instagram, tiktok, talán még snapchat is.

(Nyilván vannak egyéni különbségek, ez inkább csak a nagyátlag)


X meg Y generációnál tudtommal továbbra is a messenger népszerű.

2022. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk még nem, de az tény, hogy sok helyen inkább a Whatsapp megy.


Azt tegyük hozzá az Instagram, Tiktok inkább a tartalom miatt van nyitva, de az elsődleges üzenetküldő felület a Messenger, amihez mellesleg nem kell már Facebook regisztráció sem.


Maga a Facebook felhasználása változott meg, régen minden szart ott posztoltak az emberek, most ezt inkább más felületeken teszik. Facebookon viszont nagyon jól mennek a csoportok, közösségek.

2022. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itthon biztos nem, de azt megerősíteni tudom csak, hogy Ausztriában szinte mindenki whatsappol tényleg.
2022. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg használom, de fiam discordozik, apám viberezik főként.
2022. okt. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!