Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy azért...

Volt már olyan, hogy azért késtél el valahonnan, mert tovább tartott a nagyvécézés, mint gontoltad?

Figyelt kérdés
Az ember sokszor nem tudja előre, hogy 5 perc vagy fél óra lesz-e.

2022. okt. 8. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Megesett már mindenféle összetételben.


Volt, hogy olyan szorulásom volt, akárhogy nyomtam nem jött ki. Azt hittem szét szakad a seggem.


Volt az ellenkezője is, amikor egyszer csak éreztem, hogy jön a cifra fosás, az igazi seggen pisálós. A legjobb, hogy mire kitörli az ember addigra jön a következő adag.


Illetve van a kettő közötti krémes állag, ami kijön, de tele ragad a segge az embernek, és a második tekercs papír bontása után még mindig rajzol mint egy zsírkréta.

2022. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Illetve azt is hozzátenném, egy kiadósabb után én szeretem megmosni az alfelemet, így az is elvesz pár percet. Nyilván ezt csak otthon tudom megtenni.
2022. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Szerencsére nem.

A rendes nagywc nálam 3-5 percig tart, ha szorulásom van, akkor max 10-15.

Ha sietek valahova, akkor nem zuhanyzom utána, csak nedves törlőt használok.

2022. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
A nőknek ez külön gond, mert ők mosakodnak is utána.
2022. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Ebben a formában nem, mert általában nem tart sokáig. Viszont hajlamos vagyok a gyomoridegre, és ha vmi fontos helyre kell időre mennem, akkor bizony tud gond lenni abból, hogy előtte a stressztől 3x-4x is mennem kell wc-re.
2022. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Nekem már volt olyan igen, egyetemen óráról nemrég pont ezért késtem el... Nagyon görcsölt a hasam, ezért beültem vécére de nem nagyon akart kijönni semmi. Aztán belefeledkeztem az ott ücsörgésbe és azon kaptam magam hogy már megy az óra... De addig nem akartam távozni míg nem jön valami mert éreztem hogy kelleni fog. Végül megindult a kakicunami. 😅 Két barátnőm is írt üzit hogy merre vagyok, hát mondom tovább tart a kaksi... 😅 (N/21)
2022. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
#4 Férfi ember nem moshat segget fosás után? :D
2022. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

#6 Még sokkal jobb az amikor nem az előadás elejét hanem a végét csíped el.


Emlékszem, tartott az előadás, nagy volt a mozgolódás, ezért a tanár megkért mindenkit, hogy még két gondolatot hagy mondjon el, azt várják meg, aztán mindenkit elenged.


Erre ahogy elkezdi mondani, haverom feláll a tanár mellől az első sorból és kimegy. Nyilván síri csend, még a tanár is megállt a mondat közepén. Az a fajta kellemetlen helyzet amikor még te is elszégyelled magad nézőként.


Később kérdeztem mi volt ez, mondta, hogy annyira elkapta a fosás, egyszerűen nem bírta tovább :D

2022. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem én viszem a pálmát, nem egyszer késtem el valahonnan mert az úton muszáj volt wc-t találnom 🙁
2022. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen, egyszer fotóshoz kellett volna menni az új céges belépőkártyákhoz, 17:00-ig voltak nyitva, én 16:00 körül ültem le a WC-re, és folyamatosan úgy éreztem, hogy még kell kakilnom, ezért nem álltam fel, a végén még segget is kellett mosnom, végül 16:30-kor sikerült is elindulnom, viszont a nagy dugóval nem számoltam és elkéstem, annyira, hogy addigra már bezártak 😂
2022. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!