Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire etikus...

Szerintetek mennyire etikus dolog bevinni magunkkal a kisgyereket a mosdóba nagyvécézésnél?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy beviszik magukkal az anyukák az 1-3 éves gyerekeket, amíg nagyvécéznek, mert "addigis szem előtt van".

Senkit sem akarok bántani, nem azért kérdezem:) De az a kisgyerek nem tud pár percet várni a járókában? Nekem is totyogósom van, és nekem eszembe se jutna bevinni magammal, elég bizarr dolognak tartom, hogy van közönség... Ti hogy gondolkodtok erről?


2021. jan. 7. 18:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Etikus? Ezt a szót erre a helyzetre értelmezni sem tudom.

Talán praktikus-e, azt kérdezhetjük.

Szerintem ki, hogyan érzi. Ha az anyukát nem zavarja, akkor vigye. Ha zavarja, ne vigye. Nem kell mindenkinek mindent ugyanúgy csinálnia még a saját székelésénél is.

2021. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem bizarr. Én egyedül intézem.
2021. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
39%
Na, gondolom 10 hónapos és te is át fogod gondolni ezt a kérdést pár hónap múlva. Az én gyerekem mindig be akart velem jönni, ha kicsuktam akkor bömbölt, kulcsra meg nem fogom zárni egy 1-2 éves gyerek előtt, járókában egy percet sem volt el.
2021. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%
Ja és semmi baja nem lesz ha látja hogyan szarok.
2021. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Másfél éves.
2021. jan. 7. 18:45
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Jajj már és ha bömböl? 5 kerek percig xarok, nehogy már annyit ne bírjon ki. :D Nem azért szültem gyereket, hogy utána 5 perc magányom se legyen a budin se, mert jajj úristen a gyerek!!44!!
2021. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%
Engem marhara idegesit úgyhogy en nem engedem be csak pisilesnel. De nem azert mert neki artana hanem mert nekem nem fér bele.
2021. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
44%
Nekem inkább az bizarr ahogy a kérdést feltetted, nem maga ez a dolog. Etikus? Nem hallottam még ilyen kellemetlenül álfinomkodó anyát. Az gracekellységünket legkésőbb a szülőszobán elveszítjük, ott minden megtörténik amit valaha elképzelni sem tudtunk.
2021. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
Engem zavar, nem engedem be. Ha sír, hát akkor sír, így járt.
2021. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Derjaderja ***** válasza:
69%

Én megtanítottam rá, hogy ne jöjjön be, de ott totyorog az ajtórésnél egyelőre, de szerintem hamar elmarad ez is. Kezdetben volt rá példa, így szem előtt van. Járókánk nem volt, mondjuk 3 évest írsz, az ki is mászna.

Amúgy etikus, legalábbis a gyerekkel nem etikátlan, ez egy természetes dolog, a szobatisztaságot is segíti, ha latja. A mi szégyen érzetünk meg később az illem oktatása szól a "kizárás" mellett, de nekem az se fura, ha vki beengedi a picit. Egy fórumon egy nő írta, hogy ő rajzol a gyerekkel, amíg a végeredményt várja, hát az túlzásnak tűnt talán.

2021. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!