Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is rögtön leszólnak, és...

Mást is rögtön leszólnak, és igénytelen állatnak tartanak, ha megmondja, hogy szokott TV-t nézni?

Figyelt kérdés
Én viszont az ilyeneket tartom full gyökérnek, hiszen számára akkor ezek szerint a TV az néhány alap csatorna. Ami egyébként még mindig nem teljesen igénytelen, mert ott is vannak jó műsorok néha, csak válogatni kell, nem bekapcsolni és bambulni. De amúgy van főző műsor, állatos csatornák, utazós, doku, filmcsatorna stb. Ma már simán megoldható az is, hogy ugorja az ember a sok reklámot. Szóval nem értem miért kell automatikusan leszólni azt aki tv-t néz.

2022. okt. 8. 11:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha megmondom valahol, hogy tv-zek, rögtön jön a válasz, hogy "Ma már csak igénytelen műsorok vannak a tv-ben". Vagyis akkor ezzel azt mondja, hogy én igénytelen műsorokat nézek, hiszen csak az van, köszi.
2022. okt. 8. 11:51
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Akik a TV2-ős vagy RTL-es "realityket" nézik, azokat tényleg bárgyúnak gondolom. És alapból sok ember, aki tévézik, az ezeket nézi. Egy History vagy Discovery Channelen nem sokan lógnak ezekhez a műsorokhoz képest. Én például csak este 10 után kapcsolom be a tévét, hogy a Comedy Centralon Family Guy nézzek. Soha semmi másra.
2022. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi megy a mai reality-kben, de az első Való világot meg később egy Farm nevű reality-t végignéztem, és nekem az is érdekes volt látni, hogy hogy boldogulnak, hogy viselkednek, milyen stratégiával próbálnak érvényesülni. Nem igazán örülnék, ha emiatt le lennénk igénytelenezve.
2022. okt. 8. 12:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézek Tv-t, de soha nem szóltam le azt aki igen. Mindenkinek mást jelent a kikapcsolódás.


Egy tény viszont van: az utóbbi 10-15 évben a Tv-zés nagyon elment trash kategóriába, legyen az reality show, főzőműsor vagy akár vetélkedő.

2022. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó hát az tény, hogy 90%-ban igénytelen műsorok mennek és több a reklám mint a nem reklám és az is tény, hogy a többség nem a dokumentumfilmeket nézi.


Mint ahogy tény az is, hogy a többség TV nélkül sem az egyetemi előadásokat nézi vissza hanem cicás youtube videókat néz.

2022. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Egy tény viszont van: az utóbbi 10-15 évben a Tv-zés nagyon elment trash kategóriába, legyen az reality show, főzőműsor vagy akár vetélkedő."


Igen, az ilyen kijelentéseket nem igazán értem. Főzőműsor az nagyjából a TV paprika. Az neked hol trash már? Szinte 100% nem trash. Nehogy már egy Jamie Oliver, Gordon Ramsay, meg Két olasz trash legyen? De a magyar meg a TV paprikás saját gyártmányú főzőműsorok is jók. De a vetélkedős főzőműsorok se a trash kategória szerintem.

2022. okt. 8. 12:16
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

"rögtön jön a válasz, hogy "Ma már csak igénytelen műsorok vannak a tv-ben""


Megkérdezném tőle, hogy honnan tudja, ha nem nézi?

2022. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Az néhány éve volt azért pár jó műsor a szabadon fogható tévékben is, a köztévét is beleértve. Néha össze is csúsztak, ezért vennem kellett egy felvevős dobozt amivel timeshifteltem a később kezdődőt. Szerencsére az ment a kertévén, így át tudtam tekerni a reklámok jelentős részét, mire a reklámmentes köztévén vége lett az ottaninak. Az elmúlt 3 évben viszont csak egy-egy film erejéig kapcsoltam évente kétszer a nagy kertévék főcsatornáira, a köztévére meg egyáltalán nem, annyira leesett a színvonal. Inkább a filmgyűjteményem egyes darabjait nézem, még ha sokszor is láttam már ezeket.
2022. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én magamtól nem igazán nézek tv-t de látom mint néznek a szüleim így elég gyakran odaragadok én is. Úgy vagyok ezzel hogy nekem ez a "guilty pleasure".
2022. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Én leszólom, és nem igénytelennek tartom, hanem az. Ez tény. Egyszerű logika.
2022. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!