Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rögtön találtatok friss...

Rögtön találtatok friss diplomásként állást?

Figyelt kérdés
Tanár vagyok. Jelenleg nagyon el vagyok keseredve, mert szinte az összes álláshirdetés a fővárosra szól, amitől én nagyon messze lakok. Az én elképzéseim pedig egy falusi vagy kisvárosi iskolára szűkülnek, viszont egy álláshirdetést sem találtam, ami legalább fél órára lenne. Ebben az esetben én is érdeklődhetek az adott intézménynél? Mert ugye nem hirdetnek meg mindig minden állást.

2022. szept. 17. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Elküldheted nekik, illetve még a tankerületnek is.


Egy kicsit késve kezted el a keresést, de sok helyen ilyenkor is vannak üres pozíciók.


Milyen szakokat tanítanál?

2022. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, fő kérdésedre visszatérve, én tanárként januárban végeztem, mint sokan. Tanári állást áprilisban(!) találtam: egy régóta üres pozícióba kellett beugranom tüzet oltani.
2022. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Küld el az összes intézménybe az önéletrajzod.

Suliban dolgozom.

Sok állás nincs meghirdetve. Olyanokat veszünk fel, akikbek e-mailban jött az önéletrajza.

2022. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, már 2006-ban sem ment minden könnyen.
2022. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En találtam, bár én gyógytornászkent végeztem tavaly. Már az egyetem utolsó 2 évében is dolgoztam gyakorlatkent ott ahol most vagyok, de nyilván tanárként nagyon más. Sajnálom a helyzetedet
2022. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!