Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki csak napi egyszer...

Ha valaki csak napi egyszer ír vissza Messengeren (de akkor kedvesen), akkor nem annyira érdeklem, nem kedvel?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
De kedvel,csak dolgozik meg van dolga otthon eleg. Tudod a felnottek sok mindent intezndk,ha nem mamahotelben elnek.
2022. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azt jelenti, hogy nem érdekled. Hívd el valami programra, találkozóra, na, ha erre nemet mond, hogy élőben is lásson, beszélgessen veled, akkor mondhatod, hogy nem érdekled.
2022. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

#1 aha, és egész nap összvissz 2 szabad perce van? Nekem volt olyan, hogy egyszerre dolgoztam heti 25 órában és végeztem mellette az egyetemet, este 10-re értem sokszor csak haza, emellett a háztartást is egyedül vezettem, hétvégente tanulnom kellett, mégis volt időm napjában többször csetelgetni, telefonálgatni a párommal, ha épp nem tudtunk talizni.


Nincs olyan, hogy valaki túl elfoglalt, ha olyan személyről van szó, aki igazán érdekli. Ha nekem napi 1 üzit írna valaki, akkor véletlenül sem gondolnám, hogy akar tőlem valamit.

2022. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!