Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki megmagyarázná nekem a...

Valaki megmagyarázná nekem a logikát ebben?

Figyelt kérdés
Ha egy híresebb ember mond valamit egy interjúban, vagy kiposztol valamit az internetre, ami kicsit is offenzív lehet, pl azt mondja kövér emberek a túlsúlyos helyett, akkor már rögtön rászáll a fél internet hogy ő elítéli a kövér embereket és hát ez milyen már, stb. Viszont Will Smith Unholy című számát ugyanezek az emberek meg rongyosra hallgatják, és mindenhova kiposztolják hogy milyen jó, holott konkrétan arról szól, hogy apuka anyuka háta mögött elmegy fiatal lányokat megdöngetni pénzért. Most vagy akadjunk ki mindenen, vagy semmin. Nem?

2022. okt. 9. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nem jo a hasonlat.

A híres emberek híresek akarnak lenni ezért simán botránkoztatnak is, csak hogy róluk menjen a téma, egyfajta önreklám.


A masik meg sima szórakoztatoipar senki nem ad hitelt filmeknek, klippeknek

2022. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

De egy rakat olyan van amugy, hogy pl.más hibázhat, elnézik, de te nem, neked nem nézik el.


Valakinek nyalnak vmi miatt, ugyanazok másokat meg gúnyolnak ugyanazért.

2022. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyeneket, nem értem amúgy a példában hogy miért sértő a kövér és miért nem az a túlsúlyos. Mind a kettő arra utal hogy az ember egy kicsit többet evett a kelleténél (akarmelyiket használjuk egyik sem említi meg hogy most pl éves zavar vagy genetika esetleg betegség miatt hízott meg valaki). Szerintem mind a kettő egyformán lehet sértő. Viszont ha meg ezt nézzük akkor ne beszéljünk már semmiről hisz mindenen meglehet sertodni nem? Azok a közszereplők akik meg ilyen mocskos szarsagokat írnak, mint a híres nevezetes szargép will Smith, meg jobb lenne ha be fognak a szájukat.
2022. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!