Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki gyorsan megmagyarázná...

Valaki gyorsan megmagyarázná ezt a postot mielőtt megjelölök valaki rajta?

Figyelt kérdés

[link]

Azzal a felirattal hogy "Perfect team doesn't exis..."


2017. dec. 29. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kép tartalma egy mémre utal:

https://www.youtube.com/watch?v=w2MG2bgzcXE


Olyan hosszú a neve, hogy 4 játékosra írva fér csak ki, plusz képi poén hogy 4 karakter képe adja ki a teljes fejet.

A "perfect team...." nem tudom hogy jön ide, hacsak nem az a poén hogy az ellentétét kell érteni, hogy a tökéletes csapat 1 egész embert ad ki.

2017. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Perfect team doesn't exis..."

A tökéletes csapat nem létezik.

sztem azért mert az utolsó elcseszte mert nála csak egy fekete kis kocka van.

2017. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a fekete kocka a pasi pólója..látszik a felette lévő képen a nyak vonalánál is hogy fekete a póló
2017. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az a poén amit az első írt, és azért tökéletes csapat. Mert így összerakták a képekből az arcot is, meg a nevükben is van meme-s poén is. Bár nem tudom miért jelölsz meg akárkit rajta, ha te se érted.
2017. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Perfect team doesnt exist!!! Tehát tökéletes csapat nem létezik..Gondolom azért van oda írva, hogy maga a kép meg megcáfolja ezt az állítást!
2017. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!