Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következő...

Manócska1 kérdése:

Mit gondoltok a következő helyzetről? többi lent

Figyelt kérdés
meghalt párom nagymamája. férjével és lányával anno egy faluba laktak de a féj már régen elhunyt és abba a faluba lett eltemetve. most már a lánya nem tud átjárni gondozni a sírt,ezért a mamát aki vele élt a szomszéd faluba oda tem,etik,illetve hamvasztva lesz és az urnafalba teszik. fura számomra hogy egy életen át együtt élt 2 ember 2 külön helyen nyugszik. mondjuk párom anyja a saját apja mellett,az apja meg a párom nagybátyja mellett szintén külön faluban.

#furcsa #temetés #együtt éltek
2022. okt. 9. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kimondottan tiszteletlen dolog külön temettetni ha nagyon szerették egymást!
2022. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 Egyetértek, ha még a szomszéd faluba se tud átjárni rendbe rakni, akkor adjon valakinek egy kis pénzt, hogy néha megcsinálja helyette.
2022. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális családban az ilyesmit megbeszélik. (És még idősnek vagy betegnek sem kell lenni a témához, rólam is tudja a családom hogy ha úgy hozná az élet, mit szeretnék, pedig 34 vagyok és egészséges.)

Ha neki nem volt külön preferenciája vagy vágya hogy a férje mellett legyen, akkor nincs ezzel semmi baj. Ha viszont ezt szerette volna és nem adják meg neki az utolsó kívánságát, az gáz.

2022. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem is tiszteletlen dolog. lenne aki gondozza a sírt. de le is fedethetné. azt meg nem tudjuk hogy mit szeretett volna
2022. okt. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!