Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő helyzetről, amiben már kezdem nagyon kellemetlenül érezni magam? Főleg férfiak véleménye érdekelne! (hosszú)

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok egy hosszú kapcsolaton túl. Eléggé megviselt a szakítás, sokáig magam alatt voltam, de 3 hónapra rá megismerkedtem egy sráccal fb-on. Teljesen egy hullámhosszon vagyunk, sok mindenről ugyanúgy gondolkodunk, nagyon is kedvelem és ő is engem. Minden nap beszélünk, amióta ismerjük egymást, ennek már több, mint 3 hónapja. Volt, hogy 2 órán keresztül beszéltünk telefonon, skypeon 3 órákat beszélgettünk szintén, mert sajnos nem egy városban élünk. A lényeg, hogy sor került végül arra, hogy személyesen is találkoztunk. Én mentem hozzá, és úgy alakult, hogy nála is töltöttem 1 egész napot vagy talán kicsit többet. Csak az ő lakásán voltunk, filmeztünk, jókat beszélgettünk, ittunk is egy picit, de szex nem történt, csak csók. De a legfurcsább, hogy rengeteg időt töltöttünk ágyban, és végig csak ölelgettük egymást és bújtunk egymáshoz. Utána visszautaztam, és ugyanúgy keresett minden nap. Megismételtük 1-2 hetes időközönként a találkozókat, szintén én mentem, másodjára már volt szex is (elmondása szerint élete legjobbja), és több napot is maradtam. A harmadik találkozónál már felvetődött, hogy tulajdonképpen mi is van köztünk. Megkért, hogy legyek a barátnője, én igent mondtam, bár mindketten elmondtuk, hogy elég nehéz lesz így, hogy nem egy városban élünk, (szeptembertől én abba a városba költöznék). Hazamentem ismét, de már kevesebbet keresett, ami fura volt. Utána felhívott, hogy ez mégsem fog működni és inkább hagyjuk azt, amit megbeszéltük. Belementem, mert én se éreztem jól magam ebben a helyzetben, de nem esett jól. Megállapodtunk, hogy azért barátok maradunk. Pár napig nem is beszéltünk, de utána újra rám írt, és újrakezdődtek a hosszú beszélgetések, de már inkább szexuális témákról írt folyton. A lényeg, hogy barátság extrákkal dolgot szeretne tőlem, de emellett folyton hiányol, és olyanokat ír, hogy legszívesebben hozzám bújna, ölelgetne, csókolgatna és százszor elmondja, hogy mennyire odavan értem. A másik dolog az, hogy részegen felhív mindig, és szerelmet vall, elmondja, hogy hiányzom neki, velem töltené minden szabad percét, de másnap amikor megkérdezem emlékszik e valamire, rávágja, hogy semmire, és ne vegyem komolyan, amiket ilyenkor mond, mert csak szeretethiánya van. De józanul is mindig ilyeneket ír, hogy hiányzom neki, szóval teljesen nem értem. Megírtam neki, hogy ez nekem nem fog menni, hogy csak szex. Ilyenkor mindig visszavált ebbe a "cuki" hiányzol stb dumába, és szexről ilyenkor nem beszél.

A barátaim szerint csak szexre kellenék neki, de emellett én érzek valami lelki összefonódást is köztünk, mert mindig keres, mindig ő ír rám, ő érdeklődik felőlem, és nem tudom elképzelni, hogy valaki ilyen sok mindent megtegyen még néhány együttlétért.

Mi a véleményetek a helyzetről? Még rengeteg dolgot hozzáfűznék a történethez, de így is elég hosszú lett és szeretném, ha valaki válaszolna, amit előre is köszönök!:)



2015. máj. 10. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:

tényleg hosszú...

Jegyezd meg kisanyám: a férfiak 30 alatt elsősorban a szexet akarják, utána a nyálas marhaságokat; de ha kell elviselik azt is és mondanak olyanokat amivel az ágyba tudnak vinni.

2015. máj. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
94%
Így valóban nehéz, hogy nem vagytok közel egymáshoz, tehát érdemleges tanácsot így látatlanba szerintem nem lehet adni! Álj a sarkadra és mond meg neki, hogy válasszon a szexpartner és a barátnő között, mert ez neked se tesz jót hogy játszik veled, és nem tudsz dönteni!
2015. máj. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de egyáltalán nem látom át, hogy mit akar, mi van a fejében... Olyan, mintha ő maga sem tudná leginkább. :D
2015. máj. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem vállal így egy párkapcsolatot, ne játszadozzon veled. Ilyenkor még egy barátság is határeset.
2015. máj. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

53/f

Pedig de!

"... nem tudom elképzelni, hogy valaki ilyen sok mindent megtegyen még néhány együttlétért...."

Van aki képes rá!

Csak nem akarod észrevenni amit te is leirtál? Azt a fajta beszédet amikor ugy beszél valaki, hogy kedvezőtlen fogadtatás esetén vissza tudjon vonulni?

A barátjai is megmondták, ő is elmondja (barátság extrával). Tudom nem könyű belátni, csalodni valakiben. De nagyon nagy a valoszinüsége annak, hogy csak szex, más semmi.

2015. máj. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Enmerdekel, el se olvastam, mond el olyannak ezt a rizsat aki mondjuk pl. az egyik hozzadtartozod, mert ugyan biztosan nem fogja erdekelni ot sem de mivel hozzadtartozod kotelessegenek erzi h meghallgasson. Vagy fizess egy orat egy psziholologusnal...
2015. máj. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
szerintem szeretethiányos, és azért szeretne veled lenni, mert akkor lesz meg neki a lelki egyensúlya.
2015. máj. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de azért remélem hasznosíthatsz valamit a hozzászólásomból.

Nekem olyan érzésem támadt ezzel a sráccal kapcsolatban, hogy ő mindenből a legjobbat akarja. Szexet is akar, de ha kedve van beszélgetne, ha kedve van, összebújna veled stb.

De az a gondolat, hogy ti egy kapcsolatban vagytok mintha megrémítené, fullasztaná, szoros neki a lánc...

Kedvel téged nyilván, szeret veled lenni, ugyanakkor szabad is szeretne lenni, még nincs meg a vágya még egy olyan fajta elköteleződésre, ami egy barátnő mellé kell.

Ez gyakori egy hosszú kapcsolat vagy megviselő szakítás után, de az is lehet simán, hogy ő még egyáltalán nem képes az elköteleződésre (mert mondjuk fiatal és tapasztaltan a témában).

Én nem hagynám magam rángatni, hacsak nem egyezik a vágyatok. Ha neked a barátság - szex kombó nem kell, mindenféle egyéb kötelezettség nélkül, akkor szerintem hagyd.

2015. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!