Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapestiek! Ti hogyan kerülit...

Budapestiek! Ti hogyan kerülitek el az összetűzéseket a c.gánybandákkal?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen lakom a városban, de már azelőtt is akárhányszor itt jártam, biztos hogy ha máshol nem akkor a vasútra várva, pályaudvarok közelében garantáltan belémköt 1-2 társaság, pedig konkrétan rájuk se nézek, észre se veszem őket, de még kicsi sem vagyok, 190 cm 85-90 kg-s emberke vagyok, az igaz nincs egy félelmetes arcom, de hogy ennyiszer engem találjanak meg számomra érthetetlen. Mások mit csinálnak ez ellen?
2022. okt. 9. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vótmá.... 😂
2022. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát én nem tudom... 4 éve élek lassan itt, de soha egyetlen társaság se kötött még belém, se cigányok, se más nemzetségűek.
2022. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
16 év alatt egy cigánybandát sem láttam, igaz, Budán lakom, és nem járok pályaudvarokra.
2022. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Énv42 eve ittcélek és még soha nem kötöttek belém.
2022. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Úgy, hogy Budán lakom. 😂
2022. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hahahah. Sehogy. Tőlem rettegnek. Amelyikek meg nem, azok a balszeremcsések. A való élet nem egy játék, hogy ha többen vannak ellened, semmi esélyed. Minél többen vannak, annál mókásabb. Bár általában harmadik, max negyedik után a többi futni szokott sajnos és mindig szétfelé, szóval csak egyet tudok elkapni mindig....
2022. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig sok ember társaságában érdemes lenni az utcán.


A Blaha este 10-kor nem ijesztő, mert tele van emberrel, de pár utcával odébb egy random kivilágítatlan részen, ahol senki sincs elég nagy bajok lehetnek, ha hírtelen szembe jön veled 2-3 c-type.


Meg vannak környékek, ahova egy bizonyos idő után már nem nagyon kéne látogatni. Ha mégis oda kell mennem, vagy onnan jövök, ilyenkor általában taxizom.

2022. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 évet éltem Budapesten, de sosem kötött belém senki, pedig nem éltem annyira jó környéken. Rendszeresen jártam haza hajnalban is egyedül bulikból.
2022. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7# vagyok.


Mondjuk van, hogy teljesen random történik.


Én 100kg, 180cm vagyok és 14 éves korom óta járok kondiba. Persze van rajtam sok zsír, de elsőre nem tűnök olyannak, akibe bárki bele akarna kötni "just for fun" mégis volt már olyan, hogy barátnőmmel sétáltunk és egy kb 70kg-os vékony bedrogozott srác, szándokosan elég erőssen a vállával nekem jött, úgy hogy kb a mellasom közepéig elért.


Nem mutattam ki, de azért picit megéresztem, de nem mozdított meg. Ő viszont majdnem elesett.


Akkor is csak szó nélkül tovább mentem, hogy kerüljem a konfrontációt. Biztos voltam benne, hogy csak kereste a bajt. Ilyenkor szóvá sem szabad tenni, csak tovább kell menni.

2022. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!