Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Összetűzésem volt az egyik...

Összetűzésem volt az egyik főiskolai tanárommal, mérges is lett rám. Mit tegyek? (többi lejjebb)

Figyelt kérdés

Nézeteltérésem volt a főiskolai tanárommal, egy félreértés történt, de persze Ő nem tudja, hogy félreértés volt, azt hiszi én hibáztam és ráhagytam, hogy ne legyen nagyobb a baj.Mindent e-mailben leveleztünk, az utolsó levelében eléggé mérgesnek tűnt, de én végül elnézést kértem tőle, hogy félreérthető voltam.

erre persze ő nem válaszolt már.

Szerintetek olvasta?

És ez elég?

Egyáltalán merjek a következő héten az órájára bemenni?

Beszéljem meg Vele a következő alkalommal személyesen?

Mit tegyek, hogy ne buktasson meg, stb.?



2014. febr. 4. 21:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha rossz kategóriába tettem a kérdést :)
2014. febr. 4. 21:04
 2/11 anonim ***** válasza:

Valami durvát írhattál,ha ilyen lelkifurkád van...

Személyesen kell.

2014. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ebből egyáltalán nem derült ki, hogy mi történt.

Szóval így elég nehéz bármilyen véleményt írni.

2014. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Veletlenul nem Bontovics Ignac volt az a tanar?
2014. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem ez a neve


nem írtam durvát, csak félreértettük egymást, ő azt hitte, hogy én másképp gondolom azt, amit ő válaszolt, és nem úgy, ahogyan kellett volna

és amit én írtam, arról meg ő gondolta azt, hogy más okból írom, mint amit ténylegesen akartam írni


bocsánat, de nem akarom nagyon részletezni, mert attól félek, hogy hátha olvassa

2014. febr. 4. 21:17
 6/11 A kérdező kommentje:
és csak a végén esett le nekem, hogy Ő valójában milyen okból írja, amit ír, de ekkorra már egy kicsit felmérgesítettem, majd bocsánatot kérte, hogy félreérthető voltam
2014. febr. 4. 21:18
 7/11 A kérdező kommentje:
kérte = kértem :)
2014. febr. 4. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne feszegesd tovább, mert csak annál rosszabb lesz. Menj be az órájára és lehetőleg ne legyél flegma, legyél felkészült, aztán annyi. Egy pillanatra felcseszte magát, de ő már régesrég lehiggadt, te se rugózz tovább ezen.
2014. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és ha a félév végén megbuktat? akkor már nem lesz mit tenni... én ettől is félek
2014. febr. 4. 23:01
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Menj oda hozzá és magyarázd el a dolgot. Az a legjobb, ha ilyenkor az illető szemébe nézel, és megbeszéled vele. Hidd el, ő is értékelni fogja.

Valami olyasmit azért tegyél hozzá, hogy pont ilyen okokból nem szereted a levelezést, mert nagyon félre lehet érteni a másikat.

2014. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!